v. manzonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „v. manzonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „v. manzonas“.

Donatas Kazlauskas išplėšė svarbią pergalę „Trakams“

Po kelių savaičių pertraukos „Trakai“ susigrąžino trečiąją poziciją A lygoje. Tą trakiškiai padarė po ketvirtadienio vakarą LFF stadione iškovotos sunkios pergalės 1:0 prieš „Kauno Žalgirį“. Rungtynių šeimininkai 8-ąją minutę buvo arti tikslo, bet baudos aikštelės kairiajame krašte atsidūręs Vadimas Manzonas smūgiavo netiksliai.
2018-08-23

„Trakai“ Klaipėdoje iškovojo antrąją pergalę iš eilės

Po batalijų tarptautiniame fronte į Lietuvos futbolo A lygos kovas grįžę „Trakai“ iškovojo antrąją pergalę iš eilės. 22-ojo turo rungtynėse išvykoje „riteriai“ 2:0 (1:0) palaužė Klaipėdos „Atlantą“. Svečiai iš Trakų ilgiau kontroliavo kamuolį ir vertė šeimininkus gintis didelėmis pajėgomis. Tiesa, pirmojo įvarčio teko palaukti – jis buvo pelnytas 26-ąją minutę.