urtė čižauskaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „urtė čižauskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „urtė čižauskaitė“.

Visišką dominavimą parodžiusios prancūzės Lietuvos dvidešimtmetes paliko be pergalių

Sekmadienį į antrąją grupių etapo Europos U20 čempionate kovą stojo Lietuvos dvidešimtmetės. Deja, šįkart lietuvės skaudžiai nusileido Prancūzėms rezultatu 83:36. Martyno Airošiaus auklėtinės antrajame mače 36:83 (9:19, 11:21, 10:21, 6:22) nesugebėjo mesti iššūkio Prancūzijos komandai (2/0) ir prarado šansus B grupėje pakilti aukščiau trečiosios vietos. Varžovės nuo lietuvių tolo stabiliu tempu.
2023-07-30

Europos merginų jaunimo čempionato starte lietuvė patyrė gąsdinančią traumą ir čempionato nebetęs

Šeštadienį Klaipėdoje startavo Europos U20 merginų čempionatas, kur į pirmąją kovą stojo ir Lietuvos rinktinė. Triuškinantį pralaimėjimą rezultatu 34:72 patyrusioms merginoms tai nebuvo vienintelė netektis. Iki rungtynių pabaigos likus maždaug 7 minutėms link varžovių krepšio veržėsi rezultatyviausiai žaidusi Urtė Čižauskaitė. Deja, susidūrusi su Vengrijos krepšininke mergina krito ant parketo ir stipriai susižeidė kelį.
2023-07-30

Kovą dėl 9-osios vietos dvidešimtmetės pradėjo po pratęsimo palauždamos olandes

Lietuvos U-20 merginų rinktinė pergalingai pradėjo kovą dėl 9-osios pozicijos Europos čempionate. Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės treniruojamos merginos po dramatiškos ir pratęsimo pareikalavusios mačo pabaigos 59:56 (9:8, 15:18, 14:16, 15:11, 6:3) įveikė Nyderlandų krepšininkes ir taip užsitikrino mažiausiai 12-ą vietą. Dvikova buvo nerezultatyvi, bet itin atkakli – per visas rungtynes nei vienai komandai nepavyko nutolti nuo varžovių bent per kelis metimus.
2022-07-13

Lietuvos merginos pasiruošimą pasaulio pirmenybėms pradėjo pergalingai

Pergalingai pasiruošimą pasaulio jaunių (U17) merginų krepšinio čempionatui pradėjo Lietuvos rinktinė. Viliaus Stanišausko auklėtinės dalyvavo Europos jaunimo krepšinio lygos pirmajame ture, kuris vyko Baltarusijoje ir varžėsi su dviem metais vyresnėmis varžovėmis. Lietuvės iškovojo visas penkias pergales. Pirmąją etapo dieną septyniolikmetės 50:43 įveikė Minsko „Horizont“ ekipą ir 59:33 nugalėjo Daugpilio krepšininkes.
2019-11-04

Lietuvos 16-metės išsaugojo vietą A divizione

Lietuvos 16-mečių merginų rinktinė išsaugojo vietą A divizione. Kaune vykstančiame „Always“ Europos krepšinio čempionate lietuvės kovoje dėl 9–16 vietų, po pratęsimo, 63:59 (16:11, 10:11, 8:13, 18:17, 11:7) palaužė Nyderlandų bendraamžes ir pratęs kovą dėl 9–12 pozicijų. Tai reiškia, kad ir kitą vasarą Lietuvos šešiolikmečių rinktinė dalyvaus Europos čempionato A diviziono kovose, nes į B divizioną iškrenta 14–16 vietas užėmusios rinktinės.
2018-08-22

Jaunučių rinktinė Europos čempionate baigė kovas dėl medalių

Lietuvos 16-mečių merginų rinktinė kovą dėl „Always“ Europos čempionato medalių baigė aštuntfinalyje. Tado Stankevičiaus treniruojama mūsų šalies jaunučių merginų rinktinė kovoje dėl patekimo į ketvirtfinalį 37:51 (8:19, 8:6, 10:13, 11:13) turėjo pripažinti Vengrijos bendraamžių pranašumą. Lietuvos toliau kovos dėl 9–16 vietų ir mūsiškių toliau lauks Čekijos arba Olandijos krepšininkės, kurios aštuntfinalyje kausis vėliau.
2018-08-21

16-metės po atkaklios kovos pralaimėjo Rusijos rinktinei

Lietuvos jaunučų (U16) krepšinio merginų rinktinė patyrė pirmąjį pralaimėjimą „Always“ Europos čempionate. Tado Stankevičiaus auklėtinės Kauno sporto halėje 49:66 (16:16, 8:21, 17:12, 8:17) turėjo pripažinti Rusijos rinktinės pranašumą.