ueta tautų lyga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ueta tautų lyga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ueta tautų lyga“.

UEFA Tautų lyga: anglų ir vokiečių mūšis baigėsi lygiosiomis, italai pranoko vengrus

UEFA Tautų A lygos trečios grupės rungtynės tarp Vokietijos ir Anglijos rinktinių baigėsi lygiosiomis 1:1. Jonas Hofmannas 23-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas pasinaudojęs VAR užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė. Harry Kane‘as 27-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko. Jamalis Musiala 45-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Anglijos rinktinės vartininkas Jordanas Pickfordas.
2022-06-08

Vorobjovo ir Novikovo įvarčiai lėmė Lietuvos pergalę prieš Kazachstaną

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė trečiadienį pabaigė pasirodymą UEFA Tautų lygos C diviziono ketvirtoje grupėje. Valdo Urbono auklėtiniai išvykoje 2:1 (1:1) įveikė Kazachstaną. Tai buvo itin svarbios rungtynės, nes pralaimėjimo atveju lietuviai būtų iškritę į D divizioną. Pergalė ir lygiosios garantavo trečią poziciją grupėje ir išlikimą C divizione.