Lietuvos vyrų futbolo rinktinė trečiadienį pabaigė pasirodymą UEFA Tautų lygos C diviziono ketvirtoje grupėje. Valdo Urbono auklėtiniai išvykoje 2:1 (1:1) įveikė Kazachstaną.

Tai buvo itin svarbios rungtynės, nes pralaimėjimo atveju lietuviai būtų iškritę į D divizioną. Pergalė ir lygiosios garantavo trečią poziciją grupėje ir išlikimą C divizione.

Lietuva nuostabią progą pasižymėti turėjo jau 11-ąją mačo minutę, kai Vykintas Slivka sulaukė tikslaus perdavimo baudos aikštelėje ir atsidūrė visiškai laisvas prieš vartininką. Vis tik lietuvio smūgis iš 7-8 metrų buvo netikslus ir kamuolys prariedėjo šalia virpsto.

Negana to, jau 38 min. Lietuva atsiliko - po pakelto kampinio galva įvartį pelnė Abatas Aimbetovas ir išvedė Kazachstaną į priekį 1:0.

Tačiau lietuviai nepasimetė ir jau po dviejų minučių Egidijus Vaitkūnas atliko puikų perdavimą Modestui Vorobjovui, kuris išlygino rezultatą 1:1.

Nuo 50 min. Kazachstano rinktinė liko žaisti dešimtiese - antrą geltoną kortelę už grubią pražangą prieš Dovydą Šimkų gavo varžovų kapitonas Islambekas Kuatas.

Ganėtinai ramaus antro kėlinio pabaigoje lietuviai bandė suaktyvinti puolimą ir Donatas Kazlauskas atliko keletą pavojingų smūgių. Jau per pridėtą laiką Arvydas Novikovas atliko puikų tolimą smūgį ir išplėšė pergalę Lietuvai 2:1.

Pirmas tarpusavio rungtynes Vilniuje mūsiškiai pralaimėjo 0:2.