tsisipas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tsisipas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tsisipas“.

R. Berankio žygis baigėsi ketvirtfinalyje – pralaimėjo 107-ajai raketei

Geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis ketvirtadienį sensacingai nugalėjo 15-ąją pasaulio raketę Stefanos Tsisipą, tačiau penktadienį lietuvio žygis Prancūzijoje vykstančio ATP 250 serijos turnyre baigėsi. R. Berankis po įtemptos kovos 6:7(4-7), 4:6 pralaimėjo 107-ajai pasaulio raketei, Moldovos tenisininkui Radu Aboltui. Lietuvis šiame susitkime buvo laikomas favoritu, tačiau į turnyro pusfinalį patekti nepavyko.
2018-09-21

R. Berankis tildo kritikus – įveikė 15-tą pasaulio raketę

Pajėgiausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis (103-oji raketė) ketvirtadienį pateikė staigmeną ir Prancūzijoje vykstančiame ATP 250 serijos turnyre iškovojo vietą ketvirtfinalyje. Po trijų setų kovos lietuvis 6:7(5-7), 7:6(8-6), 6:3 nugalėjo 15-ąją pasaulio raketę Stefanos Tsisipą.  Pirmasis setas R. Berankiui klostėsi sunkiai, tačiau pavyko išplėšti tie-breaką, kurį, deja, laimėjo varžovas.