Pajėgiausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis (103-oji raketė) ketvirtadienį pateikė staigmeną ir Prancūzijoje vykstančiame ATP 250 serijos turnyre iškovojo vietą ketvirtfinalyje.

Po trijų setų kovos lietuvis 6:7(5-7), 7:6(8-6), 6:3 nugalėjo 15-ąją pasaulio raketę Stefanos Tsisipą.

Pirmasis setas R. Berankiui klostėsi sunkiai, tačiau pavyko išplėšti tie-breaką, kurį, deja, laimėjo varžovas.

Antrasis setas lietuviui sekėsi geriau, tačiau tenisininkai vėl žaidė pratęsimą, kurį šįkart laimėjo lietuvis. Trečiajame sete R. Berankis buvo išsiveržęs net 4:0, vėliau S. Tsisipas prisivijo, tačiau rezultatu 6:3 triumfavo pirmoji Lietuvos raketė.

Ši pergalė lietuviui suteikė 45 ATP taškus ir 14 555 eurų piniginį prizą.