trumpas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „trumpas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „trumpas“.

Trumpas sako nepalaikąs abortų draudimo visoje šalyje

Donaldas Trumpas, labiausiai tikėtinas JAV respublikonų kandidatas lapkričio prezidento rinkimuose, pirmadienį pareiškė, kad nepalaiko abortų draudimo visoje šalyje. Tai jis pareiškė po kelių mėnesių nevienareikšmiškų signalų vienu iš labiausiai ginčytinų rinkimų klausimų. „Mano nuomone, dabar, kai turime abortus ten, kur visi jų norėjo teisiniu požiūriu, valstijos nuspręs balsuodamos arba priimdamos teisės aktus, o gal ir vienu, ir kitu keliu.
2024-04-08

Trumpas apie paviešintas jo taikos plano Ukrainai detales: visa tai yra melagienos

Savaitgalį pasirodžiusiame „The Washington Post“ straipsnyje pavadinimu „Nagrinėjant Donaldo Trumpo slaptą planą užbaigti Ukrainos ir Rusijos karą“ buvo skelbiama, kad kandidatas į JAV prezidentus žada „išspręsti problemą“ spausdamas ukrainiečius atiduoti dalį teritorijų Rusijai. Pats D. Trumpas šią informaciją pavadino melagiena. „Visa tai yra feikinės „Washington Post“ naujienos. Jie paprasčiausiai išsigalvoja, – „The New York Post“ cituojamas D. Trumpo patarėjas Jasonas Milleris.
2024-04-08

Buvęs Trumpo patarėjas: Putinas jo bijo ir paklus jam, bet turės gauti Krymą ir Donbasą

Buvusio JAV prezidento Donaldo Trumpo „taikos planas“ Ukrainai – pirmiausia tiesiog sustabdyti karą, o kas toliau ir iš to – jau derybų su neaiškia pabaiga ir turiniu reikalas. Tačiau Ukraina greičiausiai turės atiduoti Rusijai Krymą ir Donbasą. Taip Eltos video laidoje „ELTA zoomas“ teigė buvęs D. Trumpo patarėjas Baltuosiuose rūmuose, vienas iš karščiausių jo šalininkų bei girdimiausių balsų jo rėmėjų tarpe – Sebastianas Gorka.
2024-04-08

Trumpas: Izraelis „pralaimi viešųjų ryšių karą“ Gazos Ruože

Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas  ketvirtadienį pareiškė, kad Izraelis „pralaimi viešųjų ryšių karą“ Gazos Ruože dėl iš šios teritorijos publikuojamų vaizdų ir turi greitai užbaigti konfliktą. „Kiekvieną naktį jie įkelia įrašus, kuriuose užfiksuota, kaip griūva pastatas. Jie neturėtų leisti tokių įrašų“, – ketvirtadienį duodamas interviu laidoje „The Hugh Hewitt Show“ sakė D. Trumpas. „Jie tai daro, todėl ir pralaimi viešųjų ryšių karą.
2024-04-05

Apeliacinis teismas sumažino Trumpui skirtą užstato sumą ir pratęsė sumokėjimo terminą

Apeliacinis teismas Niujorke smarkiai sumažino užstatą, kurį buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas turi sumokėti po to, kai buvo nuteistas už sukčiavimą. Teismas nusprendė, kad D. Trumpas turi sumokėti 175 mln. dolerių (162 mln. eurų) į teismo depozitinę sąskaitą arba pateikti atitinkamo dydžio garantijas. Tam skirtas 10 dienų terminas. Prieš tai iš D. Trumpo buvo pareikalauta 454 mln. dolerių užstato, kurį jis turėjo sumokėti iki pirmadienio.
2024-03-25

Bidenas ir Trumpas laimėjo pirminius rinkimus Luizianoje

JAV prezidentas Joe Bidenas ir buvęs Baltųjų rūmų šeimininkas Donaldas Trumpas šeštadienį laimėjo Luizianos pirminius rinkimus ir surinko dar daugiau delegatų paramos po to, kai jau faktiškai užsitikrino savo partijų nominacijas. J. Bidenas taip pat dalyvavo Misūrio demokratų pirminiuose rinkimuose, kurių rezultatų laukiama kitą savaitę. Nė vienose iš lenktynių nebuvo įtampos. J. Bidenas ir D. Trumpas jau įveikė savo pagrindinius konkurentus.
2024-03-24

Trumpas: JAV nepasitrauks iš NATO, jei kitos šalys elgsis sąžiningai

Kandidatas į JAV prezidentus Donaldas Trumpas pareiškė, kad JAV nepasitrauks iš NATO, jei kitos šalys elgsis sąžiningai. Apie tai jis kalbėjo „GB News“, rašo „Sky news“. Anot jo, JAV liktų Aljanse ir eitų į pagalbą užpultoms bloko šalims, jei kitos šalys „elgsis sąžiningai“. „NATO turi elgtis su JAV sąžiningai, nes jei ne Jungtinės Valstijos, NATO tiesiogine prasme net neegzistuotų“, – pareiškė jis.
2024-03-19

Donaldas Trumpas pavadino artėjančius rinkimus „svarbiausia data“ JAV istorijoje

Šeštadienį Ohajo valstijoje surengtame mitinge Donaldas Trumpas sakė, kad lapkritį vyksiantys prezidento rinkimai bus „svarbiausia data“ JAV istorijoje, o savo kampaniją kovoje dėl Baltųjų rūmų įvardijo kaip lūžio tašką šalyje.
2024-03-17

Bidenas pasišaipė iš Donaldo Trumpo: „Vienas kandidatas yra per senas ir protiškai netinkamas būti prezidentu, o kitas – aš“

JAV prezidentas Joe Bidenas šeštadienį per kasmetinę vakarienę su žiniasklaida juokavo apie Donaldą Trumpą ir savo amžių, o po to išsakė labai rimtą kritiką savo varžovui lapkričio mėnesį vyksiančiuose rinkimuose. „Vienas kandidatas yra per senas ir protiškai netinkamas būti prezidentu“, – šmaikštavo 81 metų demokratas žurnalistų organizacijoje „Gridiron Club“ Vašingtone.
2024-03-17

Trumpas ir Bidenas surinko pakankamai paramos reikalingos nominacijai užsitikrinti

Demokratas Joe Bidenas ir jo varžovas respublikonas Donaldas Trumpas antradienį laimėjo pakankamai delegatų, kad užsitikrintų savo partijų nominacijas 2024 metų Jungtinių Valstijų prezidento rinkimuose, prognozuoja JAV žiniasklaidos tinklai. Antradienį vykusių keturių valstijų rinkimų rezultatai iš esmės buvo iš anksto nulemti, nes dabartinis prezidentas J. Bidenas ir buvęs prezidentas D. Trumpas jau įveikė visus pirminius varžovus.
2024-03-13
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų