tipsarevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tipsarevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tipsarevičius“.

R. Berankiui poroje su serbu turnyro ketvirtfinalyje įskaitytas pralaimėjimas

Rusijoje tęsiasi "ATP World Tour 250" serijos "St. Petersburg Open" tarptautinis vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 455 775 JAV dolerių. Dvejetų varžybų ketvirtfinalyje Ričardo Berankio ir serbo Janko Tipsarevičiaus, kurie tenkinosi 45 ATP dvejetų reitingo taškais bei 4070 dolerių čekiu, porai be kovos buvo įskaitytas pralaimėjimas prieš britą Dominicą Inglotą ir Denisą Istominą iš Uzbekistano.
2013-09-19

R. Berankis poroje su J. Tipsarevičiumi iškopė į dvejetų varžybų ketvirtfinalį

Rusijoje tęsiasi "ATP World Tour 250" serijos "St. Petersburg Open" tarptautinis vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 455 775 JAV dolerių. Dvejetų varžybų aštuntfinalyje antradienį Ričardas Berankis poroje su serbu Janko Tipsarevičiumi 7:5, 2:6, 14:12 nugalėjo čeką Lukašą Rosolą bei rumuną Floriną Mergeą.
2013-09-17

Finaliniame ATP sezono turnyre – argentiniečio J. M. del Potro pergalė

Londone (Didžioji Britanija) vykstančio finalinio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „World Tour“ turnyro B grupės mače ketvirtadienį septintoji pasaulio raketė 24-erių metų argentinietis Juanas Martinas del Potro) 6:0, 6:4 nugalėjo devintąją vietą pasaulio reitinge užimantį 28-erių metų serbą Janko Tipsarevičių ir iškovojo pirmąją pergalę. Mačas truko 1 val. 17 min.
2012-11-09

R. Federeris finalinį ATP sezono turnyrą pradėjo nesunkia pergale

Londone (Didžioji Britanija) vykstančio finalinio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „World Tour“ turnyro pirmajame mače B grupėje antradienį nugalėtojo titulą ginantis 31-erių metų šveicaras Rogeris Federeris 6:3, 6:1 įveikė devintąją pasaulio raketę 28-erių metų serbą Janko Tipsarevičių. Mačas truko 1 val. 9 min. Antroji pasaulio raketė R. Federeris šį turnyrą yra laimėjęs šešis kartus.
2012-11-06

Pirmajame olimpinio teniso turnyro rate: J. Tipsarevičiaus ir K. Clijsters pergalės

Šeštadienį prasidėjusio Londono vasaros olimpinių žaidynių teniso turnyro vyrų vienetų varžybų pirmajame rate septintoji pasaulio raketė 26-erių metų čekas Tomašas Berdychas 4:6, 4:6 pralaimėjo 75-ąją vietą pasaulio reitinge užimančiam 28-erių metų belgui Stivui Darsiui (Steve Darcis). Mačas truko 1 val. 26 min.
2012-07-28

Baigiamajame ATP sezono turnyre – N. Džokovičiaus pralaimėjimas

Londone (Didžioji Britanija) vykstančio finalinio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „World Tour“ turnyro antrojo turo mače A grupėje trečiadienį pirmoji pasaulio raketė 24-erių metų serbas Novakas Džokovičius 3:6, 1:6 pralaimėjo penktajai pasaulio raketei 29-erių metų ispanui Davidui Ferrerui. Mačas truko 1 val. 15 min. Tai buvo tik penktasis N. Džokovičiaus pralaimėjimas šiais metais. D. Ferreras iškovojo antrąją pergalę ir užsitikrino kelialapį į pusfinalį.
2011-11-24

R. Federeris pateko į kitą etapą, N. Djokovičius pratęsė pergalių seriją

Antroji pasaulio raketė 24-erių metų serbas Novakas Djokovičius pateko į atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 17,52 mln. eurų, vyrų vienetų varžybų trečiąjį ratą. Serbijos tenisininkas antrajame rate trečiadienį susitiko su rumunu Victoru Hanescu (60-oji pasaulio raketė). N. Djokovičius laimėjo pirmuosius du setus 6:4, 6:1, o trečiajame sete rumunas, pirmaudamas 3:2, pasitraukė iš kovos dėl traumos.