thomasas mulleris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „thomasas mulleris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „thomasas mulleris“.

Į Europos lygą iškritusiai „Barcelonai“ – skaudi „Bayern“ vokiečio pastaba

Miuncheno „Bayern“ klubas UEFA Čempionų lygos E grupės paskutinėse rungtynėse net 3:0 sutriuškino „Barcelonos“ futbolininkus, o Thomas Mulleris tapo aštuntuoju žaidėju istorijoje ir pirmu vokiečiu, kuris UEFA Čempionų lygoje įmušė bent 50 įvarčių. Po rungtynių vokietis pažėrė kritikos varžovams: „Barcelona“ negalėjo atlaikyti mūsų pasiūlyto intensyvumo. Techniškai tai stipri komanda. Jie turi nemažai gerų žaidėjų, bet jie tiesiog nėra pajėgūs atlaikyti intensyvių aukščiausios klasės rungtynių.
2021-12-09

Kinai medžioja Mullerį: tokį pasiūlymą atmesti bus sunku

Ilgametis Vokietijos rinktinės ir Miunheno „Bayern“ puolėjas Thomasas Mulleris sulaukė malonaus pasiūlymo iš Kinijos. Leidinys „Kicker“ praneša, kad vienas kol kas neįvardytas Kinijos aukščiausioje futbolo lygoje besivaržantis klubas vokiečiui siūlo sunkiai apčiuopiamus pinigus. Nors pats Th. Mulleris kadaise yra sakęs, kad jaučiasi per jaunas žaisti Kinijoje, per metus, susitarus su naujuoju klubu, jis uždirbtų 25 mln. eurų.
2019-06-17

Reabilitavosi: po nesėkmingo turo – triuškinama „Bayern“ pergalė

Miuncheno „Bayern“ reabilitavosi po pralaimėjimo praėjusiame ture. Vokietijos čempionai šeštadienį namuose 4:0 (2:0) sutriuškino „Mainz 05“ futbolininkus. 11-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė Thomasas Mulleris, 23-ąją – Arjenas Robbenas, 50-ąją ir 77-ąją – Robertas Lewandowski. Joshua Kimmichas atliko tris rezultatyvius perdavimus. „Bayern“ (9 taškai) pakilo į antrąją Vokietijos Bundeslygos poziciją.
2017-09-16

„Bayern“ penkių įvarčių serijoje sušaudė „Rostov“

Miuncheno „Bayern“ klubas su rusų „Rostov“ lygiai žaidė 28-ias minutes. Tada prasidėjo vokiečių ekipos šou ir į varžovų vartus sukrito net 5 įvarčiai. 11 metrų baudiniu pirmąjį „Bayern“ įvartį šio sezono Čempionų lygoje pelnė lenkas Robertas Lewandowskis, o jau 45-ąją skirtumą padvigubino Thomasas Mulleris. Apsukų Vokietijos čempionai nemažino ir antroje rungtynių pusėje: 53-ąją ir 60-ąją minutėmis įvarčius pelnė Joshua Kimmichas, o tašką 90-ąją minutę padėjo Juanas Bernatas.
2016-09-14

Thomasas Mulleris: įvartis man atrištų rankas, nes nereikėtų atsakinėti į klausimus, kodėl nemušu

Įvarčiai yra „automobilio dažai, kurie išorę padaro gražią“, sako Thomasas Mulleris, kuris džiaugiasi, kad asmeninius pasiekimus pavyksta iškeisti į komandos sėkmę. T. Mulleris vis dar nėra pelnęs įvarčių šiame Europos futbolo čempionate. „Man įvarčiai nerūpi. Tai – lyg automobilio dažai, kurie padaro jį gražų iš išorės. Mano tikslas – laimėti, pasiekti puikių dalykų su rinktine“, – „Uefa.com“ cituoja Vokietijos puolėją.
2016-07-07

EURO 2016 C grupė: viskas apie komandas ir žaidėjus

Europos futbolo čempionato C grupėje jėgas išbandys Pasaulio čempionė Vokietija, debiutantė Šiaurės Airija, kaimynai lenkai ir pirmą kartą atrankos barjerą peršokę Ukrainos futbolininkai. Vokietija (4 vieta Pasaulio reitinge) Europos futbolo galiūnė Vokietija sieks ketvirtojo senojo žemyno futbolo trofėjaus po triumfų 1972-siais, 1980-siais ir 1996-siais metais.
2016-06-12

T. Mulleris karjerą nori baigti „Bayern“ klube

Miuncheno „Bayern“ klubo puolėjas Thomasas Mulleris pareiškė, kad jis visą savo karjerą nori žaisti Bavarijos klube. 23 metų vokiečio sutartis su „Bayern“ galioja iki 2017 metų vasaros. Visgi T.Mulleris būtų laimingas, kad šioje komandoje jis praleistų visą savo karjerą. Vokietijos rinktinės puolėjas yra „Bayern“ akademijos auklėtinis. Šiame sezone T.Mulleris rodo gerą sportinę formą ir jis jau yra pelnęs 15 įvarčių bei atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų. „Šioje komandoje esu labai laimingas.
2013-02-18

Thomasas Mulleris „Bayern“ klube ketina žaisti dar 10 metų

Geriausias pasaulio čempionato jaunasis futbolininkas Thomasas Mulleris pareiškė esąs pasirengęs atstovauti Miuncheno „Bayern“ klubui dar bent dešimt metų. Universalus 20-metis futbolininkas Pietų Afrikoje pelnė penkis įvarčius ir padėjo Vokietijos rinktinei iškovoti trečią vietą. „Šiuo metu man svarbiausia išnaudoti savo galimybes „Bayern“ ekipoje, – sakė Mulleris, kuriam klubas ketina pasiūlyti naują sutartį. – Jei aš gerinsiu savo žaidimą, komandos rezultatai taip pat gerės.