Miuncheno „Bayern“ klubas UEFA Čempionų lygos E grupės paskutinėse rungtynėse net 3:0 sutriuškino „Barcelonos“ futbolininkus, o Thomas Mulleris tapo aštuntuoju žaidėju istorijoje ir pirmu vokiečiu, kuris UEFA Čempionų lygoje įmušė bent 50 įvarčių.

Po rungtynių vokietis pažėrė kritikos varžovams: „Barcelona“ negalėjo atlaikyti mūsų pasiūlyto intensyvumo. Techniškai tai stipri komanda. Jie turi nemažai gerų žaidėjų, bet jie tiesiog nėra pajėgūs atlaikyti intensyvių aukščiausios klasės rungtynių. Toks mūsų planas ir buvo – primesti intensyvų žaidimą. Šioje srityje mes labai skiriamės nuo jų. „Barcelona“ visada ginasi labai „aukštai“, taip atverdama erdves mūsų atakuojantiems krašto žaidėjams. Ne visada laiku atlikdavome būtinus perdavimus ir antrajame kėlinyje galėjome įmušti kur kas daugiau įvarčių, bet rungtynės vis tiek buvo linksmos“.

„Barcelona“ vis dar yra garsus vardas futbole. Nugalėti juos rezultatais 3:0 tiek namuose, tiek išvykoje yra geras pasiekimas. Turime tuo mėgautis“, – pridėjo Th.Mulleris.

Th.Mulleris Čempionų lygoje yra pelnęs 8 įvarčius per 7 rungtynes prieš „Barceloną“. Tai yra geriausias jo rezultatas prieš vieną varžovą. Negana to, Th.Mullerio 8 įvarčiai yra geriausias rezultatas tarp visų žaidėjų Europos taurės/Čempionų lygos žaidėjų istorijoje.

„Barcelona“ varžysis UEFA Europos lygoje pirmą kartą po 17 metų pertraukos. Tai apskritai yra tik ketvirtas kartas istorijoje, kai „Barcelona“ neprasibrauna į atkrintamąsias, o paskutinį kartą tai įvyko 2000/01 m., kai jie žaidė UEFA Taurėje.