thomasas hitzlspergeris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „thomasas hitzlspergeris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „thomasas hitzlspergeris“.

Ispanai užtikrintai iškovojo Europos čempionato karūną

Šiandien Austrijos sostinėje Vienoje paaiškėjo naujasis Europos futbolo karalius. Įspūdingu stiliumi įveikę vokiečius Ispanijos futbolininkai po 44 metų pertraukos vėl tapo stipriausia Senojo žemyno rinktine. Pergalingą įvartį 33 minutę pelnė Fernando Torresas. Rungtynes kiek aktyviau ir sėkmingiau pradėjo Vokietijos futbolininkai. Jie iškart po teisėjo iš Italijos Roberto Rosetti švilpuko metėsi į ispanų aikštės pusę ir prispaudė varžovus prie jų vartų.
2008-06-29

Komentaras: Nuo Turkijos nusisukusi Fortūna šyptelėjo vokiečiams

Štai ir turime pirmąją Europos čempionato finalo dalyvę - Vokietiją. Vokiečiai šiaip ne taip palaužė traumų ir diskvalifikacijų pandemijos iškankintą karingąją turkų armiją, nors Bazelio kovos lauke abiejų rinktinių ginklai žvangėjo beveik vienodai stipriai.
2008-06-26

EURO-2008: Vokiečiai nužudė Turkijos kariauną ir žengė į finalą

Bazelio stadione dėl pirmojo kelialapio į Europos futbolo čempionato finalą susikovė Vokietijos ir Turkijos nacionalinės komandos. Sunkią pergalę po atkaklaus ir įtempto mačo bei tikros įvarčių fiestos 3:2 laimėjo vokiečiai. Rungtynės prasidėjo labai atsargiai, bet pirmieji tiek su varžovais, tiek su startiniu jauduliu apsiprato turkai.