tau ceramicai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tau ceramicai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tau ceramicai“.

A. Trifunovičius: „Vietos ketvirtfinalyje siekiame sunkiausiu būdu“

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai per Eurolygos E grupės rungtynes po itin dramatiškos kovos rezultatu 87:84 (18:26, 20:20, 25:24, 24:14) palaužė Stambulo „Fenerbahče-Ulker“ ir išsaugojo galimybes patekti į ketvirtfinalį.
2008-03-12

A. Trifunovičius „Reikia surasti tokių pralaimėjimų priežastį“

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai šiandien pradėjo Eurolygos antrojo etapo E grupės 2 ratą. Deja, revanšas Vitorijos „Tau Ceramicai“ išvykoje nepavyko. Vilniečiai po labai atkaklios kovos turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 87:84 (28:26, 22:17, 19:27, 17:15). "Tau Ceramica" tapo pirmąja komanda, užsitikrinusia vietą ketvirtfinalyje.
2008-03-05

A.Trifunovičius: “Nieko panašaus nesu patyręs“

Daugiau nei 3 valandas užtrukusios Eurolygos antrojo etapo E grupės 3 turo rungtynės Stambule tarp „Fenerbahče Ulker“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ baigėsi dramatiška šeimininkų pergale po pratęsimo rezultatu 95:91 (25:27, 20:7, 10:29, 24:16, 16:12). Prieš rungtynes Per pirmuosius du turus abi ekipos iškovojo po pergalę.
2008-02-28

A. Trifunovičius: „Bravo žaidėjams“

Per Eurolygos antrojo etapo E grupės antrojo turo rungtynes Vilniaus „Lietuvos rytas“ nugalėjo Salonikų „Aris“ 89:74 (27:11, 22:20, 16:18, 24:25) ir pagerino savo pozicijas kovoje dėl kelialapio į ketvirtfinalį. Prieš rungtynes Šios komandos rungtyniavo vienoje grupėje per pirmojo etapo varžybas, tuomet abu kartus pergales šventė vilniečiai.
2008-02-20

„Lietuvos rytas“ ir „Panathinaikos“ pralaimėjo, CSKA stebuklingai išsigelbėjo

Vilniaus „Lietuvos rytas“ pralaimėjo Eurolygos antrojo etapo E grupės pirmąsias rungtynes Vitorijos „Tau Ceramicai“ rezultatu 81:84.. LIETUVOS RYTAS – TAU CERAMICA 81:84 (18:18, 15:26, 24:21, 24:19) Rungtynes dviem baudos metimais pradėjo Igoris Rakočevičius, o kitoje atakoje taškus pelnęs Willie McDonaldas padidino skirtumą iki trijų taškų - 4:1. Tiesa, čia pat tritaškiu rezultatą išlygino Kenanas Bajramovičius. Sužaidus tris minutes rezultatu 8:6 pirmavo jau vilniečiai.