svetlana paulikaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „svetlana paulikaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „svetlana paulikaitė“.

Trečio medalio S. Krupeckaitė nelaimėjo

Su sidabro medalius pasaulio dviračių treko čempionate Anglijoje jau iškovojusi Simona Krupeckaitė sekmadienį keirino rungties (8 ratai) finale užėmė šeštąją vietą. Tarp finalinio važiavimo dalyvių Lietuvos dviratininkė finišavo paskutinė. Aukso medalį paskutinėje pirmenybių rungtyje iškovojo amerikietė Jennie Reed, finale aplenkusi čempionės titulą praradusią britę Victorią Pendleton ir bronzos medalį iškovojusią vokietę Christin Muchę.
2008-03-31

S. Krupeckaitė dar kartą tapo pasaulio vicečempione!

Anglijoje vykstantis šių metų pasaulio dviračių treko čempionatas Lietuvos dviratininkei Simonai Krupeckaitei klostosi tiesiog fantastiškai. Prieš 3 dienas ji laimėjo 500 m atskiro starto lenktynių sidabro medalį, o šiandien tapo ir olimpinės 200 metrų sprinto rungties vicečempione. Lenktynių pusfinalyje Lietuvos atstovė du kartus įveikė Kinijos dviratininkę Shuang Guo, o finale turėjo pripažinti trečią kartą pasaulio čempione tapusios britės Victorios Pendleton pranašumą.
2008-03-29

Šiandien treke - be pergalių

Anglijoje vykstančiose pasaulio dviračių treko pirmenybėse moterų asmeninėse persekiojimo lenktynėse lietuvės nepateko į pirmąjį dešimtuką. Šios rungties pasaulio taurės savininkė Vilija Sereikaitė ketvirtadienį 3 km numynė per 3 minutes 36,37 sekundės ir užėmė tik vienuoliktą vietą, o Svetlana Paulikaitė distancijoje sugaišo 3 minutes 48,25 sekundės ir liko paskutinė - dvidešimta.
2008-03-27

Lietuvos dviratininkė Kinijoje laimėjo sidabrą

Sidabro medalį pasaulio dviračių treko taurės varžybų antrajame etape Kinijos sostinėje šeštadienį iškovojo Simona Krupeckaitė, užėmusi antrąją vietą 500 m atskiro starto lenktynėse. Lietuvos dviratininkės laikas - 34,447 sekundės. Aukso medalį šioje rungtyje iškovojo Kubos dviratininkė Lisandra Guerra Rodriguez (33,994 sek.), o bronzos apdovanojimu tarp 20 dalyvių tenkinosi baltarusė Natalija Cylinskaja (34,595 sek.