Anglijoje vykstantis šių metų pasaulio dviračių treko čempionatas Lietuvos dviratininkei Simonai Krupeckaitei klostosi tiesiog fantastiškai. Prieš 3 dienas ji laimėjo 500 m atskiro starto lenktynių sidabro medalį, o šiandien tapo ir olimpinės 200 metrų sprinto rungties vicečempione.

Lenktynių pusfinalyje Lietuvos atstovė du kartus įveikė Kinijos dviratininkę Shuang Guo, o finale turėjo pripažinti trečią kartą pasaulio čempione tapusios britės Victorios Pendleton pranašumą. Mūsų dviratininkė pralaimėjo abu finalo važiavimus (11,747 ir 11,499 sek.).

S. Krupeckaitės rezultatas reiškia, kad ji jau garantuotai vyks į Pekiną ir bus viena pretendenčių į olimpinius medalius.

Kita Lietuvos atstovė Svetlana Paulikaitė šiandien dalyvavo taškų lenktynėse ir su 8 taškais užėmė šeštąją vietą tarp 22 dalyvių.