Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „svajūnas ambrazas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „svajūnas ambrazas“.

Šiauliuose – 12 kartą organizuojamas dviratininkų susibūrimas: siekė išskirtinio rekordo

Šiauliečiai jau 12 kartą važiavo miesto gatvėmis ir siekdami rekordo rinkosi ant prekybos centro stogo. Vienas šiaulietis atvažiavo net 85 metų senumo dviračiu. Renginys siekia, kad drauge susibūrę šiauliečiai prisimintų važiavimo šia transporto priemone taisykles ir priminti automobilių vairuotojams, kad šie būtų atidesni dviratininkams. Dviratininkų upė pajudėjo nuo centrinės miesto aikštės Šiaulių gatvėmis. Neskubėdami, palengva šiauliečiai važiuoja 7 kilometrus.
Aktualijos 2023-05-26

Žadama branginti dviračius: „Trūksta tam tikrų komponentų“

Nors orai už lango kol kas ne itin džiugina, vis dažniau po darbų ar savaitgaliais sėdame ant dviračių. Tačiau norintiems prisijungti prie minančių pedalus gamintojai ir pardavėjai gerų naujienų neturi. Per metus dviračiai pabrango daugiau nei dešimtadaliu ir tai dar ne pabaiga, panašiai tiek pat gali brangti dar ir šiemet. Norinčius pakeisti seną ir įsigyti naują dviratį pardavėjų prognozės nedžiugina. Dviračiai brangsta, o ir nusipirkti tokį, kokio nori, gali pavykti ne iš karto.

Tomas Vaitkus nuskynė pergalę Šiauliuose

Šeštadienį Šiaulių rajone, Bubiuose, plento dviračių profesionalas Tomas Vaitkus laimėjo 1 vietą MTB kroso varžybose. Plento dviračių profesionalas, „astanietis“ Tomas Vaitkus, nuo kitų metų atstovausiantis Lance’o Armstrongo komandai „The Shack“, ir save apibūdinantis kaip klasikinių plento dviračių lenktynių specialistą, šiandien dalyvavo mėgėjiškose MTB kroso varžybose Bubiuose (Šiaulių raj.) ir užėmė 1 vietą.
2009-10-17

I. Sargautytė iškovojo sidabrą

Lietuvoje vykstančio 41-ojo pasaulio kariškių orientavimosi sporto čempionato moterų varžybose ilgojoje ketvirtadienį mūsų šalies atstovė Ieva Sargautytė iškovojo sidabro medalį. Nugalėjo daugkartinė pasaulio ir Europos čempionatų prizininkė rusė Tatjana Riabkina. Ji 8,2 km distanciją su 19 kontrolinių punktų (KP) Aukštadvaryje (Trakų r.) įveikė per 62 min. 3 sek. 27-erių metų I. Sargautytė nugalėtojai pralaimėjo 1 min. 7 sek. Bronzos medalį pelnė rusė Natalija Koržova.