Šeštadienį Šiaulių rajone, Bubiuose, plento dviračių profesionalas Tomas Vaitkus laimėjo 1 vietą MTB kroso varžybose.

Plento dviračių profesionalas, „astanietis“ Tomas Vaitkus, nuo kitų metų atstovausiantis Lance’o Armstrongo komandai „The Shack“, ir save apibūdinantis kaip klasikinių plento dviračių lenktynių specialistą, šiandien dalyvavo mėgėjiškose MTB kroso varžybose Bubiuose (Šiaulių raj.) ir užėmė 1 vietą.

Pirmas Tomo įspūdis apie varžybas buvo toks: „Susirinko mėgėjai, bet sunku buvo, ir trasa – įdomi! Visai ne taip, kaip plente važiuoti…“

Trasa ėjo vingiuotais miško takais ir buvo sudaryta iš 3 ratų. Vieno rato ilgis apie 5,080 km, iš viso – 3 ratai. Bendras distancijos ilgis – 15 km 240 m, pakilimas – 306 m.

Tomo Vaitkaus rezultatas: 48 min. 1 sek.

2 vietą užėmė 42 metų šiaulietis Svajūnas Ambrazas („S-Sportas“), atsilikęs 8 sek.

3 vieta atiteko 18-mečiui kauniečiui Šarūnui Pacevičiui („KJSOM“), atsilikusiam 31 sek.

*

Rytoj T. Vaitkus dalyvaus „MTBF Rudens Kroso“ varžybose, kurios vyks Vilniuje, Verkių regioniniame parke prie Žaliųjų ežerų, ir kuriomis tradiciškai užbaigiamas kalnų dviračių sezonas.