studentai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „studentai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „studentai“.

Konfliktas tarp Palestinos ir Izraelio JAV studentų miesteliuose: „Nors protestai taikūs, policija mūsų laukė, mušė mus“

Prestižiniuose Jungtinių Valstijų universitetuose besitęsiant susirėmimams tarp Palestiną palaikančių studentų ir policijos, Kongresas ėmėsi griežtinti antisemitizmo įstatymą. Rengti taikius protestus ragino ir šalies prezidentas Joe Bidenas. Dėl masinių protesto akcijų, universitetai sustabdė mokymosi procesą, atšauktos mokslo baigimo šventės. Aktyvistai nusiaubė pastatus, kai kuriuose universitetuose įvyko aršios susipriešinusių grupių riaušės.  Daugiau apie tai – TV3 žiniose.
2024-05-06

Seimas dar diskutuos dėl karinės tarnybos studentams: komiteto nuomone, studijų metu prievolė neturėtų būti privaloma

Trečiadienį Seimo Švietimo ir mokslo komitete (ŠMK) kilus nepasitenkinimui dėl Krašto apsaugos ministerijos (KAM) siūlymo į privalomąją karinę tarnybą kviesti ir studentus, nuspręsta suburti darbo grupę. Dabartinėms pataisoms, kuriomis numatoma, kad aukštosiose mokyklose besimokantieji būtų kviečiami atlikti privalomąją tarnybą, nepritarė bene visi komiteto nariai, kurių nuomone, karinė prievolė studentams neturėtų būti privaloma.

Seimo komitete aptars pataisas dėl privalomosios karo tarnybos šaukimo modelio aukštųjų mokyklų studentams

Trečiadienį Seimo Švietimo ir mokslo komitete bus svarstomos pataisos dėl privalomosios karo tarnybos šaukimo modelio. Kaip nurodo komiteto pirmininkas Artūras Žukauskas, naujomis pataisomis bus siekiama išlaikyti studijų kokybę. „Dabartinis modelis mūsų netenkina, tai mes siūlysime savo modelį. Žadame sudaryti darbo grupę su studentų ir mokyklų atstovais ir komitetas, matyt, teiks pataisas Nacionalinio saugumo komitetui“, – Eltai teigė A. Žukauskas.

Rusijoje studentai užsieniečiai šantažu verbuojami į kariuomenę

Rusijos gynybos ministerija, naudodama abejotinus verbavimo metodus, į savo kariuomenę renka studentus užsieniečius. Tai pranešė Nacionalinio pasipriešinimo centras (NPC), kuriuo remiasi „Ukrinform“. „Prie Maskvos aukštųjų mokyklų, kuriose studijuoja užsieniečiai, matyti daug reklamos, informuojančios apie karinės tarnybos „perspektyvas“. Grupių kuratoriai ir studentai rusai, turintys padėti užsieniečiams aklimatizuotis ir sėkmingai išeiti programą, pasakoja jiems apie finansinį aprūpinimą Rus...
2024-01-29

NCAA: žaidė net 15 lietuvių, o Augustas Marčiulionis surengė karjeros pasirodymą

Skaudų pralaimėjimą NCAA patyrė Campbello universiteto „Fighting Camels“ ekipa. Kevino McGeehano auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 67:90 (29:43, 38:47) nusileido „Charleston Cougars“ krepšininkams. Laurynas Vaištaras pralaimėjusiems per 28 minutes įmetė 11 taškų (5/7 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, tačiau padarė 4 klaidas. Gediminas Mokšeckas pralaimėjusiems per 22 minutes taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/3 trit.
67 2024-01-28

Vyriausybė spręs, ar skirti 4 milijonus eurų ukrainiečiams studentams

Vyriausybė trečiadienį nuspręs, ar skirti 4 milijonus eurų Lietuvoje studijuojančių ukrainiečių išlaidoms padengti. Finansų ministerija yra numačiusi skirti 4 milijonus eurų ukrainiečių studijoms Lietuvos aukštosiose mokyklose ar gaunamoms stipendijoms apmokėti. Iš teikiamų lėšų 3,6 milijonai bus skirti bakalauro ir vientisųjų studijų programų studentams ukrainiečiams. Likusius 352,6 tūkst. eurų planuojama skirti ukrainiečiams magistrantams.

NBA G lygoje Matas Buzelis taškais pranoko Karolį Lukošiūną

 G lygoje pergalę iškovojo Karolio Lukošiūno atstovaujama Solt Leik Sičio „Stars“ (8/6) ekipa, kuri namuose 114:112 (28:24, 38:32, 31:29, 17:27) palaužė Mato Buzelio „Ignite“ (4/10) komandą. Pergalę „Stars“ padovanojo Brice‘o Sensabaugho metimas likus žaisti pusantros sekundės. Nugalėtojų gretose K.Lukošiūnas prametė 5 tritaškius ir baudos metimą, kartą prasižengė ir suklydo bei blokavo vieną metimą. M.Buzelio pasirodymas buvo kiek geresnis – jis pelnė 10 taškų (2/4 dvit.
2023-12-17

Žiniasklaida: „Hanner“ Varšuvoje į studentų namų projektą planuoja investuoti 50 mln. eurų

Du biurų komplekso pastatus Varšuvoje įsigijusi nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Hanner“ planuoja juos rekonstruoti į modernius studentų namus, tam numatoma investuoti 50 mln. eurų, trečiadienį skelbia portalas „Verslo žinios“. Pasak portalo, „Hanner“ už 23 mln. eurų susitarė įsigyti du iš keturių biurų komplekso „Lipowy Office Park“ pastatų, kurių plotas siekia 20 tūkst. kv. metrų.
2023-12-13

Aukštųjų mokyklų reitinge – kirtis Vilniaus universitetui: tokio žemo įvertinimo daugiau negavo niekas kitas

Žurnalas „Reitingai“ skelbia geriausių universitetų ir kolegijų reitingą pagal specialistų parengimą. Kaip ir anksčiau, pirmauja Vilniaus kolegija bei Vilniaus universitetas, nors pastarojo rezultatai spindi ne visose srityse. Mažiausiai dvi pagrindinio šalies universiteto studijų kryptys įvertintos žemiausiu balu.  Reitingo sudarytojai į aukštąsias mokyklas pažvelgė iš darbdavio pusės.

NCAA kovose iš lietuvių geriausiai pasirodė Modestas Kancleris

Lengvą pergalę NCAA iškovojo Indianos valstybinio universiteto „Sycamores“ ekipa. Josho Schertzo auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 77:48 (38:20, 39:28) nugalėjo „Southern Illinois Salukis“ komandą. Augustinas Kiudulas nugalėtojų gretose per 3 minutes taškų neįmetė (0/1 dvit.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, tačiau prasižengė 1 kartą, padarė 2 klaidas. „Salukis“: Clarence Rupertas (6/11 dvit., 10 atk. kam.) ir Xavieras Johnsonas (4/13 dvit., 1/4 trit., 5 atk. kam., 4 kld.
2023-11-29
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų