stefanas nystrandas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „stefanas nystrandas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „stefanas nystrandas“.

Prancūzas pasaulio rekordus gerina kasdien

Antrą kartą per dvi dienas Olandijoje vykstančiame Europos plaukimo čempionate pasaulio rekordą 100 m nuotolyje laisvuoju stiliumi pagerino prancūzas Alainas Bernard'as. Šeštadienį finale A. Bernardas distanciją įveikė per 47,50 sekundės ir 0,10 sekundės pagerino išvakarėse pusfinalyje pasiektą rekordą.
2008-03-23

Plaukikai į finalus nepateko

Olandijoje vykstančiame Europos plaukimo čempionate penktadienį 100 m nuotolį laisvuoju stiliumi Paulius Viktoravičius įveikė per 49,93 sekundės ir, pagerinęs asmeninį rekordą 0,05 sek., užėmė 15-ą vietą bei nepateko į finalą. Iki finalinio aštuntuko lietuviui pritrūko 0,76 sekundės. Beje, pirmajame pusfinalio plaukime likęs septintoje vietoje P. Viktoravičius tapo šios rungties pasaulio rekordo liudininku.
2008-03-21

Lietuvos plaukikas Vokietijoje iškovojo bronzą

Sekmadienį Vokietijos sostinėje pasibaigusiame pasaulio plaukimo taurės varžybų trumpame (25 m ilgio) baseine šeštajame etape bronzos medalį 200 m distancijoje kompleksiniu būdu iškovojo Vytautas Janušaitis.