sprinteriai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sprinteriai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sprinteriai“.

Tokijo olimpinėse žaidynėse – JAV sprinterių fiasko

Ketvirtadienį Tokijo olimpiniame stadione tęsėsi lengvosios atletikos varžybos, kuriose fiasko patyrė JAV sprinteriai. Vyrų 4x100 m estafetės atrankoje Trayvonas Bromellas, Fredas Kerley, Ronnie Bakeris ir Cravonas Gillespie atbėgo tik 6-i (38.10 sek.) ir sensacingai liko už finalo borto. Iki tikslo jiems pritrūko 0.02 sek. Amerikiečiai prieš šią rungtį buvo vadinami favoritais, todėl jų nesėkmė buvo sunkiai paaiškinama.
2021-08-05

Sprinterė: mėgėjai bėgikai dažnai pamiršta, kad neužtenka tik bėgti

Visą vasarą kauniečiai galėjo mokytis bėgimo paslapčių iš Lietuvos čempionės sprinterės Evos Misiūnaitės ir penkiakovininkės Evelinos Auželytės. „Kauno maratono klubo“ organizuotose treniruotėse „Bėk lengvai“ nemokamai susipažinti su bėgimo technika ir išsiugdyti naujus įgūdžius atvyko keletas šimtų gyventojų.
2017-09-06

Anksčiau laiko startuojančios sprinterės dažniausiai išsisuka

Sprinteriams tenka ne tik greitai bėgti. Jie turi akimirksniu reaguoti į startinio pistoleto signalą. Mažiausias pranašumas starte gali nulemti, ar bėgikas bus tarp laimėtojų, ar tarp autsaiderių, rašoma „Discovery News“. Tačiau moterys bėgikės dažnai startuoja klaidingai ir išsisuka, rodo naujas tyrimas, verčiantis abejoti klaidingo starto apibrėžimo standartais.
2011-10-25

U. Bolto vedami Jamaikos sprinteriai pagerino pasaulio rekordą

Tegu (Pietų Korėja) vykusio 13-ojo pasaulio lengvosios atletikos čempionato vyrų estafetėje 4x100 m sekmadienį Jamaikos sprinterių komanda 0,06 sek. pagerino sau pačiai priklausiusį planetos rekordą. Jamaikiečiai Nesta Carteris, Michaelis Frateris, Yohanas Blake ir Usainas Boltas distanciją įveikė per 37,04 sek. Ankstesnį pasaulio rekordą (37,10 sek.) Jamaikos komanda pasiekė 2008 metų Pekino olimpinėse žaidynėse. Antrąją vietą užėmė Prancūzijos sprinteriai (38,20 sek.
2011-09-04

Sprinteriai L. Grinčikaitė ir R. Sakalauskas universiadoje pateko į pusfinalius

Šendžene (Kinija) vykstančių 26-ųjų pasaulinių studentų vasaros žaidynių (universiados) lengvosios atletikos varžybų merginų 100 m bėgimo varžybų antrajame etape antradienį Lietuvos atstovė Lina Grinčikaitė užėmė antrąją vietą ir pateko į pusfinalį. Nugalėtojos titulą ginanti 24-erių metų lietuvė nuotolį įveikė per 11,43 sek. Greičiau bėgo tik jamaikietė Kerė Rasel (Carrie Russell, 11,32 sek.). Į pusfinalį pateko 16 bėgikių.
2011-08-16

Lietuvos sprinteriai universiadoje įveikė atrankos barjerą

Šendžene (Kinija) vykstančių 26-ųjų pasaulinių studentų vasaros žaidynių (universiados) lengvosios atletikos varžybų merginų 100 m bėgimo atrankos varžybose antradienį Lietuvos atstovė Lina Grinčikaitė užėmė antrąją vietą ir pateko į antrąjį etapą. Nugalėtojos titulą ginanti 24-erių metų lietuvė nuotolį įveikė per 11,46 sek. ir laimėjo ketvirtąjį atrankos bėgimą. 23-ejų metų Silva Pesackaitė (12,20 sek.) tarp 60 atrankos varžybų dalyvių liko 42-a. Į antrąjį etapą pateko 32 bėgikės.