Šendžene (Kinija) vykstančių 26-ųjų pasaulinių studentų vasaros žaidynių (universiados) lengvosios atletikos varžybų merginų 100 m bėgimo atrankos varžybose antradienį Lietuvos atstovė Lina Grinčikaitė užėmė antrąją vietą ir pateko į antrąjį etapą.

Nugalėtojos titulą ginanti 24-erių metų lietuvė nuotolį įveikė per 11,46 sek. ir laimėjo ketvirtąjį atrankos bėgimą.

23-ejų metų Silva Pesackaitė (12,20 sek.) tarp 60 atrankos varžybų dalyvių liko 42-a.

Į antrąjį etapą pateko 32 bėgikės.

Vaikinų 100 m bėgimo varžybų atrankos barjerą sėkmingai įveikė Lietuvos sprinteriai Rytis Sakalauskas ir Martynas Jurgilas.

24-erių metų R. Sakalauskas laimėjo atrankos bėgimą (10,38 sek.), o tarp 65 atrankos varžybų dalyvių jo rezultatas buvo ketvirtas. 22-ejų metų M. Jurgilas (10,59 sek.) antrajame atrankos bėgime finišavo antras, o bendrojoje įskaitoje užėmė 21-ąją vietą.

Vaikinų trišuolio atrankos varžybose Mantas Dilys (15 m 88 cm) užėmė 17-ąją vietą ir nepateko į finalą.