Šendžene (Kinija) vykstančių 26-ųjų pasaulinių studentų vasaros žaidynių (universiados) lengvosios atletikos varžybų merginų 100 m bėgimo varžybų antrajame etape antradienį Lietuvos atstovė Lina Grinčikaitė užėmė antrąją vietą ir pateko į pusfinalį.

Nugalėtojos titulą ginanti 24-erių metų lietuvė nuotolį įveikė per 11,43 sek. Greičiau bėgo tik jamaikietė Kerė Rasel (Carrie Russell, 11,32 sek.).

Į pusfinalį pateko 16 bėgikių.

Vaikinų 100 m bėgimo varžybų antrojo etapo barjerą įveikė ir sprinteris Rytis Sakalauskas. Jis distanciją įveikė per 10,32 sek. ir tarp 32 antrojo etapo dalyvių buvo ketvirtas.

Kitas mūsų šalies atstovas - Martynas Jurgilas liko 17-as (10,47 sek.). Vietą pusfinalyje jam būtų garantavęs 0,01 sek. geresnis rezultatas.

Merginų 800 m bėgimo atrankos varžybose Eglė Balčiūnaitė tarp 29 dalyvių užėmė 11-ąją vietą (2.04,97) ir taip pat pateko į pusfinalį.

Vaikinų šuolių į aukštį atrankos varžybose Raivydas Stanys peršoko į 2 m 20 cm iškeltą kartelę ir pateko į finalą.

Merginų šuolių į tolį atrankoje Lina Andrijauskaitė užėmė 21-ąją vietą (5 m 93 cm).

Merginų 10 km bėgimo varžybose Vaida Žūsinaitė užėmė devintąją vietą. Ji distanciją įveikė per 36 min. 35,30 sek.

Nugalėjo turkė Fadimė Suna (Fadime Suna) - 33 min. 11,92 sek.