Slovėnijos vyrų krepšinio rinktinė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Slovėnijos vyrų krepšinio rinktinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Slovėnijos vyrų krepšinio rinktinė“.

Vėl lyderiavusio Dončičiaus vedami slovėnai sutriuškino Sakartvelo rinktinę

Pirmadienį pasaulio krepšinio čempionate į akistatą stojo po vieną pergalę turinčios Slovėnijos ir Sakartvelo (1/1) rinktinės. Dviejų F grupės rinktinių kovoje pranašesnė buvo įspūdingo Luka Dončičiaus vedama Slovėnija (2/0), kuri 88:67 (16:17; 29:16; 18:17; 25:17) susitvarkė su kartvelietišku išbandymu. Slovėnų krepšinio žvaigždė L. Dončičius vėl buvo nesulaikomas. Krepšininkas pelnė 34 taškus, atkovojo 10 kamuolių bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.
2023-08-28

Smūgis Slovėnijos rinktinei: vienas iš lyderių nebegalės padėti planetos pirmenybėse

Vos paaiškėjus, jog Luka Dončičiaus trauma nėra rimta Slovėnijos vyrų krepšinio rinktinė sulaukė ir blogų žinių. Paaiškėjo, jog nacionalinei komandai planetos pirmenybėse nebegalės pagelbėti Vlatko Čančaras, pranešė Mike'as Singeris iš „The Denver Post“. Penktadienį vykusių draugiškų rungtynių su Graikija metu puolėjas susižeidė koją. Slovėnas ketvirtajame kėlinyje krovė į krepšį, tačiau blogai nusileido ant parketo.
2023-08-05

Dončičius neliko abejingas: išties pagalbos ranką nuo gamtos stichijos kenčiančiai tėvynei

Slovėnijos rinktinės pažiba Luka Dončičius nusprendė padėti nuo gamtos stichijos kenčiančiai tėvynei. Nuo penktadienio prasidėjusios smarkios liūtys Slovėnijoje sukėlė katastrofiškus potvynius, šalyje išsiliejo daugybė upių. Pamatęs tokius įvykius L. Dončičius ėmėsi iniciatyvos ir susiekė su vietinėmis institucijomis, kadangi per savo paramos fondą padės Slovėnijai. Apie tai krepšininko paramos fondas paskelbė socialiniuose tinkluose, kur pasidalijo jautria žinute.
2023-08-05

Dončičius pratrūko per pertraukėlę: ant žemės sviedė vandens butelį ir paleido keiksmažodžių tiradą

Luka Dončičius ir Slovėnijos vyrų krepšinio rinktinė patyrė netikėtą smūgį Europos krepšinio čempionate, kai pralaimėjo Bosnijos ir Hercegovinos vyrų krepšinio rinktinei. Rungtynėms einant į pabaigą, komandos viduje prasidėjo nesutarimai ir keiksmažodžių tirados.
2022-09-06

Slovėnų spauda po pergalės prieš Lietuvą: „Lietuviams dar kartą buvo parodyta, kas yra Europos čempionai“

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė vakar pralaimėjimu atidarė 2022 m. Europos čempionatą. Kazio Maksvyčio auklėtiniai B grupės rungtynėse nusileido Slovėnijos vyrų krepšinio rinktinei 85:92 (27:27, 21:24, 19:18, 18:23). Po pergalingų rungtynių – pergale džiaugėsi ne tik slovėnų krepšininkai, bet ir Slovėnijos žiniasklaida. „Lietuviams dar kartą buvo parodyta, kas yra Europos čempionai“, – rašoma delo.si.
210 2022-09-02

Pamatykite: Luka Dončičiaus žaidimo epizodai prieš Lietuvą – vėl tapo neįmenama mįsle

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė kaip ir atrankoje į olimpines žaidynes skaudžiai krito įtemptame mūšyje prieš Luką Dončičiaus vedamą Slovėniją  85:92 (27:27, 21:24, 19:18, 18:23). Šiose rungtynėse 23-ejų slovėnų žvaigždė sunkiai rinko taškus puolime, tačiau savo komandos draugams išrašė net dešimt rezultatyvių perdavimų ir surinko sau įprastą dvigubą dublį.
2022-09-01

Luka Dončičius išliejo pyktį – po dėjimo piktai nužvelgė Igną Brazdeikį

Lietuvos krepšinio rinktinė stoja prie penkerius metus laukto Europos čempionato starto linijos, o pirmasis jų varžovas – Europos čempionė Slovėnija su NBA žvaigžde Luka Dončičiumi priešakyje. Rungtynių metu Dalaso „Mavericks“ įžaidėjas įsivėlė į ne vieną diskusiją tiek su rungtynių arbitrais, tiek su lietuvių krepšininkais. Viename iš jų slovėną ranka kliudė Jonas Valančiūnas.
256 2022-09-01

Kosminis pirmasis rungtynių kėlinys: Roko Giedraičio metimas paskutinę sekundę išlygino rezultatą

Lietuvos rinktinė šiandien pradeda Europos čempionato kovas. Kazio Maksvyčio auklėtiniai Kelne susitinka su titulą ginančia Slovėnijos rinktine. Rungtynes Slovėnijos rinktinė pradėjo keturiais taikliais tritaškiais ir pirmoji išsiveržė į priekį – 14:8. Slovėnijos rinktinėje pirmajame kėlinyje nevengė mėtyti tritaškių ir iš viso pataikė šešis tolimus metimus iš dešimties.
54
2022-09-01

Europos čempionai slovėnai paskelbė rinktinės dvyliktuką

Titulą ginanti Slovėnijos vyrų krepšinio rinktinė paskelbė komandos dvyliktuką artėjančiam Europos čempionatui. Paskutinieji rinktinės stovyklą paliko Gregoras Hrovatuas ir Jakobas Čebačekas. Slovėnų gretoe bus aštuoni krepšininkai, kurie atvedė komandą į čempionų titulą prieš penkerius metus. Kapitono pareigos patikėtos Goranui Dragičiui, kuris būtent po penkerių metų pertraukos vėl apsivilko rinktinės marškinėlius.
2022-08-29

Trumpą apsižodžiavimą su Dončičiumi turėjęs Kriisa: „Dončičių lengva išvesti iš pusiausvyros“

Luka Dončičius pasaulio čempionato atrankos rungtynėse karščiavosi dėl teisėjų sprendimo. Pirmajame kėlinyje arbitrai užfiksavo Slovėnijos žvaigždei pražangą metimo metu prieš Estijos gynėją Kerrą Kriisą. Puolėjas su šiuo sprendimu nesutiko ir iš karto pribėgo prie teisėjų aiškintis, bet patį slovėną netrukus ramino pats K. Kriisa. Po šio epizodo K. Kriisa padarė išvadą, kad L. Dončičių lengva išvesti iš pusiausvyros. „Neleidžiame varžovams mums lipti ant galvos.