Luka Dončičius ir Slovėnijos vyrų krepšinio rinktinė patyrė netikėtą smūgį Europos krepšinio čempionate, kai pralaimėjo Bosnijos ir Hercegovinos vyrų krepšinio rinktinei. Rungtynėms einant į pabaigą, komandos viduje prasidėjo nesutarimai ir keiksmažodžių tirados.

Prasidėjus paskutiniajai ketvirtojo kėlinio minutei Aleksandras Sekuličius surengė minutės pertraukėlę, kuomet slovėnai atsilikinėjo 89:93.

Šiame mače slovėnų krepšinio žvaigždė L. Dončičius nespindėjo – atletas prametė visus 8 mestus tolimus metimus ir pelnė 16 taškų. Šie skaičiai yra toli nuo jo įprasto taškų skaičiaus tiek NBA, tiek ankstesnėse rungtynėse, kur jis žaidė su Slovėnijos rinktine.

Per trenerio paprašytą pertraukėlę Dalaso komandai priklausantis supertalentas sviedė vandens butelį ant žemės ir atvirai neslėpė nusivylimo tiek savo, tiek komandos draugų žaidimu.

„Mes kalbame apie pusfinalį, ar ne? Na gi, mes per anksti apie tai galvojame ir kalbame!”, – keiksmažodžių tiradą į žinutę komandai įterpęs šnekėjo L. Dončičius.

Visgi surengta minutės pertraukėlė ir L. Dončičiaus žodžiai nepadėjo – slovėnai patyrė pirmąjį pralaimėjimą Europos čempionato pirmenybėse, o šis pralaimėjimas apsunkino lietuvių situaciją. Mūsiškiai turi laimėti likusius du mačus su bosniais ir vengrais bei tikėtis prancūzų pergalės prieš bosnius.