Lietuvos rinktinė šiandien pradeda Europos čempionato kovas. Kazio Maksvyčio auklėtiniai Kelne susitinka su titulą ginančia Slovėnijos rinktine.

Rungtynes Slovėnijos rinktinė pradėjo keturiais taikliais tritaškiais ir pirmoji išsiveržė į priekį – 14:8.

Slovėnijos rinktinėje pirmajame kėlinyje nevengė mėtyti tritaškių ir iš viso pataikė šešis tolimus metimus iš dešimties. Šeštąją žaidimo minutę po G. Dragičiaus taškų Lietuva atsiliko – 13:19. Tačiau po to Lietuvos puolimą išjudino L. Lekavičius.

Priešpaskutinę minutę Rokas Giedraitis tritaškiu lygino rezultatą, o kėlinio paskutinę ataką užbaigė dar ir sudėtingu dvitaškiu, po kurio rezultatas tapo vėl lygus – 27:27.

Įspūdingą pirmojo ketvirčio ataką žiūrėkite straipsnio viršuje.