šiuolaikinė penkiakovė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „šiuolaikinė penkiakovė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „šiuolaikinė penkiakovė“.

Neutralia atlete tapusi penkiakovininkė pareiškė buvusi išmesta iš Rusijos rinktinės

29-erių Ulijana Batašova po beveik 3 metų pertraukos pasirodė elitinėse šiuolaikinės penkiakovės varžybose. Pasaulio taurės etape Ankaroje (Turkija) rusė startavo kaip neutrali atletė ir užėmė 7-ą vietą. U.Batašova tikina, kad jos sprendimas siekti neutralios atletės statuso įsiutino Rusijos šiuolaikinės penkiakovės federaciją. Anot U.Batašovos, ji ne tik negavo finansavimo, bet ir buvo išmesta iš šalies rinktinės.
2024-04-25

Penkiakovininkė Gintarė Venčkauskaitė Pasaulio taurės antrame etape finišavo keturiolikta

Šiandien pasibaigusiose Pasaulio taurės etapo varžybose vienintelė lietuvė penkiakovininkė patekusi į finalą, Gintarė Venčkauskaitė finišavo 14. Paskutinėje bėgimo ir šaudymo rungtyje startavusi iš 18 pozicijos, Gintarė aplenkė keturias varžoves. Sportininkės treneris Paulius Aleksandravičius prieš varžybas sakė: „Pusfinalyje startavome taip pat iš 18 vietos, tačiau finale susitiksime su pačiomis stipriausiomis pasaulio sportininkėmis, todėl pakartoti pusfinalio rezultatą bus labai sudėtinga.
2024-04-20

Penkiakovininkė Ieva Serapinaitė: „Antroji karjera sportui netrukdo“

Nors penkiakovininkė Ieva Serapinaitė apie karjeros pabaigą dar nė negalvoja, o šiemet turi ambicijų startuoti olimpiniame Paryžiuje, dėl savo ateities po kada nors pasibaigsiančios sportinės karjeros ji rami. Aktyvus sportas nesutrukdė olimpietei pasirūpinti antrąja karjera. Savo kišenėje 29-erių penkiakovininkė jau turi du diplomus: kineziterapeutės ir sporto industrijų vadybininkės.
2024-04-04

Elzbieta Adomaitytė puikiai kovėsi pasaulio taurės etape, prie finalo priartėjo ir Laura Asadauskaitė

Kaire (Egiptas) tęsiasi pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės etapas, kuriame trečiadienį vyko moterų fechtavimo rungties pagrindinis etapas. Geriausiai tarp lietuvių trečiadienį pasirodė Elzbieta Adomaitytė. Ji laimėjo 23 kovas iš 35 ir surinko 240 taškų. Pusfinalio B grupėje ji pasidalino 3-5 vietas. Toje pačioje grupėje kovojusi Ieva Serapinaitė su 18 pergalių ir 215 tšk. pasidalino 7-9 pozicijas.
2024-03-06

Gintarė Venčkauskaitė iškovojo Italijos šiuolaikinės penkiakovės čempionato sidabrą

Italijos šiuolaikinės penkiakovės čempionate sidabro medalį iškovojo lietuvė Gintarė Venčkauskaitė. Fechtavime lietuvė surinko 30 pergalių/14 pralaimėjimų, jojimo rungtyje pelnė 279 taškus, 200 metrų plaukimo distanciją įveikė per 2:21.64 min, o kombinuotos rungties distanciją per 11:32.07 min. Nuo pirmą vietą užėmusios Alice Sotero (Italija) Gintarė atsiliko 11 taškų. Titas Puronas užėmė 9 vietą.
2024-02-14

Titas Puronas iškovojo Europos jaunimo šiuolaikinės penkiakovės čempionato bronzą

Lenkijoje surengtame Europos jaunimo (iki 24 metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionate sekmadienį bronzos medaliu pradžiugino Titas Puronas. Lietuvis vaikinų varžybų lyderiu tapo dar penktadienį, kai fechtavime laimėjo 24 kovas iš 32 ir surinko 262 taškus. Vėliau jojime jis gavo 8 baudos balus ir surinko 292 taškus, plaukime buvo 15-as (2:15.40 min., 280 tšk.), o kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje – 6-as (10:56.05, 644). T.Puronas iš viso surinko 1478 taškus ir užėmė 3-ią vietą.
2023-11-27

Titas Puronas puikiai pradėjo Europos jaunimo šiuolaikinės penkiakovės čempionatą

Lenkijoje prasidėjusiame Europos jaunimo (iki 24 metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionate startavo ir du lietuviai – Titas Puronas bei Elzbieta Adomaitytė. Penktadienį vaikinų fechtavimo rungtyje T.Puronas iškovojo net 24 pergales iš 32 galimų ir su 262 taškais buvo 1-as tarp 17 dalyvių. Antrą vietą užėmė ukrainietis Vladyslavas Čekanas (22 pergalės, 250 tšk.), trečią – vengras Andrasas Gallas (21, 244). Merginų varžybose E.Adomaitytė su 13 pergalių ir 15 pralaimėjimų pelnė 201 tšk.
2023-11-24

Paaiškėjo penkiakovės Baltijos taurės varžybų laimėtojai

„Emocijų daug – esu laimingas. Smagu, kad sunkus darbas atsipirko, – sunkiai rinkdamas žodžius sakė penkiakovininkas Jonas Kalaminskas, savaitgalį triumfavęs Kaune vykusiose Baltijos taurės varžybose, – Buvo labai gera per apdovanojimus lipti ant laimėtojo pakylos laiptelio“. Iš viso J. Kalaminskas (treneris Paulius Aleksandravičius) varžybose surinko 1542 taškus (fechtavimas – 257, plaukimas – 302, ekstremalus kliūčių ruožas – 324, „Laser Run“ – 659). Sidabro medalį iškovojo Paulius Vagnorius ...
2023-10-23

TOK sprendimas: Lietuvai itin sėkminga olimpinė rungtis gali ramiau atsikvėpti, bet boksas vis dar pavojuje

Per sesiją Mumbajuje (Indija) Tarptautinis olimpinis komitetas (TOK), lyginant su artėjančiomis 2024 m. Paryžiaus žaidynėmis, patvirtino penkias naujas sporto šakas 2028 metų Los Andželo olimpinėms žaidynėms. Kriketas, beisbolas ir softbolas, skvošas, lakrosas ir bekontaktis futbolas bus įtrauktos į olimpinių žaidynių programą po penkerių metų Los Andžele.
2023-10-13

Pasaulio jaunimo šiuolaikinės penkiakovės čempionate lietuviai pasipuošė bronzos medaliais

Druskininkuose baigėsi pasaulio jaunimo šiuolaikinės penkiakovės čempionatas. Skambia nata jį baigė Lietuvos jaunieji penkiakovininkai Paulius Vagnorius ir Elzbieta Adomaitytė, mišriose estafetėse iškovoję bronzos medalius.