Lenkijoje surengtame Europos jaunimo (iki 24 metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionate sekmadienį bronzos medaliu pradžiugino Titas Puronas.

Lietuvis vaikinų varžybų lyderiu tapo dar penktadienį, kai fechtavime laimėjo 24 kovas iš 32 ir surinko 262 taškus. Vėliau jojime jis gavo 8 baudos balus ir surinko 292 taškus, plaukime buvo 15-as (2:15.40 min., 280 tšk.), o kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje – 6-as (10:56.05, 644).

T.Puronas iš viso surinko 1478 taškus ir užėmė 3-ią vietą. Nugalėtoju tapo vengras Andrasas Gallas (1500), kuris po fechtavimo buvo 3-ias, o kombinuotoje rungtyje pasiekė 2-ą rezultatą. Sidabras atiteko ukrainiečiui Vladyslavui Čekanui (1491).

Lemiamą rungtį ukrainietis pradėjo 11 sek. anksčiau nei vengras, tačiau V.Čekano laikas kombinuotoje rungtyje buvo tik 8-as.

Vaikinų varžybose dalyvavo 17 sportininkų.