Be pralaimėjimų Graikijos čempionate ir toliau žengia Atėnų „Panathinaikos“ (8/0) komanda su Mariumi Grigoniu. Ergino Atamano auklėtiniai šį kartą svečiuose 81:78 (27:20, 17:8, 17:23, 20:27) įveikė Rodo „Kolossos“ (3/5) krepšininkus ir pratęsė pergalių seriją iki aštuonių.

M. Grigonis žaidė 22 minutes, pelnė 5 taškus (1/1 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, kartą suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko 10 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausi su 15 taškų buvo Kendrickas Nunnas ir Luca Vildoza (3/3 trit.), 11 įmetė Aleksanderis Balcerowski, 10 pridėjo Kostas Mitoglou.

Rodo klube išsiskyrė 22 taškus surinkęs Luka Brajkovičius (8/9 dvit., 7 atk. kam., 25 n. b.), 14 pelnė Iosifas Koloverosas, 13 – Sotiris Billisas (1/6 trit.).

Vieninteliai Graikijos čempionate dar nepralaimėjo „Panathinaikos“ krepšininkai užima pirmąją vietą turnyro lentelėje.