Simas Veršickas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Simas Veršickas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Simas Veršickas“.

Devynmetis Simas Veršickas debiutiniame kartingo sezone sieks čempiono titulo

Jei Lietuvos kartingo pasaulyje sportininkus tapatintume su aukščiausio rango lenktynininkais, tai devynmetis Simas Veršickas būtų jaunasis Kimis Raikkonenas. Ar jis laimi lenktynes, ar kažkas nesiseka, jo veide niekada nebūna jokių emocijų. Tačiau kai Simas važiuoja trasoje – niekas neabejoja, kad vaikis turi talentą vairuoti, užsidegimą lenktyniauti ir ambicingą tikslą tapti čempionu debiutiniame Lietuvos kartingo čempionato sezone.
2020-06-12

Lietuvos mėgėjų kartingo akademijos sportininkai sezoną užbaigs Italijoje

Šiemet startavusi „Briggs & Stratton“ Lietuvos mėgėjų kartingo akademija viršijo visus lūkesčius: susirinko dvigubai daugiau dalyvių nei tikėtasi ir atsirado naujų talentų. Tad pabaigti sezono Lietuvos čempionate jiems neužteko, 6 sportininkai ateinantį savaitgalį, spalio 26-27 dienomis važiuos į varžybas Italijoje, o jų techniką prižiūrės „Kauno technikos kolegijos“ studentai.
2019-10-23
Į viršų