silvestras džiaukštas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „silvestras džiaukštas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „silvestras džiaukštas“.

„Vilnius - Europos kultūros sostinė 2009“ pristato parodų ciklą

Liepos 4 d. 12 val. „Arkos“ dailės galerijoje (Aušros vartų g. 7, Vilnius) startuoja „Vilnius -  Europos kultūros sostinė 2009“ pristatomas parodų ciklas Abstrakcija ir ekspresionizmas – dvi Vilniaus tapybos tradicijos. Šioje ir kitose parodose bus atskleista, kaip Lietuvoje nuo 1960 m. iki šiandien vystosi šios abi tradicijos. Vilniečiai ir miesto svečiai bus kviečiami į ilgą pasivaikščiojimą po Vilniaus centrą ir senamiestį.
2009-06-29

Vilniaus kongresų rūmams spalvų suteiks S. Džiaukšto potėpiai

Iki kovo vidurio Vilniaus kongresų rūmuose bus eksponuojama didžiausia per pastarąjį dešimtmetį lietuvių tapybos klasiko Silvestro Džiaukšto personalinė paroda „Potėpių vingiai“. Šios parodos lankytojai galės susipažinti su 40 rinktinių kūrinių, visapusiškai atspindinčių sudėtingą talentingo menininko gyvenimo kelią, – nuo ankstyviausiųjų iki vėlyviausiųjų.
2007-01-18

Į "Rojaus kalną" atklydo tapytojų mūzos

Devynių tapytojų ir vienos tapytojos žvilgsnį į akto žanrą pristato garsių autorių paroda, intriguojančiu pavadinimu "Nei nuoga, nei apsirengusi" sostinės "Rojaus kalno" galerijoje. Moterį, kaip menininko įkvėpėją - mūzą, savaip mato garsūs tapytojai Sigitas Armonas, Rimas Bičiūnas, seniausio - 1966 metais sukurto akto autorius Silvestras Džiaukštas, Arvydas Pakalka, Raimundas Sližys, Aleksandras Vozbinas ir kt.
2004-01-21

Nomeda Norvilaitė: Džiaugsmas dėl Džiaukšto?

Užupio angelų kolonijoje - prie didžiojo Angelo - dar veisiami ir mažesni. Ten, “angelų galerijoje”, kuri oficialiai vadinama “Rojaus kalno”. Nežinau, iš kur Lietuvoje tiek angelų drožėjų, tapytojų ir jų mylėtojų, bet galerija gyvuoja jau mažiausiai metus - taigi ir vienų, ir kitų pakanka. Be angelų, ten dar pasitaiko ir visai kokybiškų parodų. Maždaug kartą per ketvertą penketą mėnesių. Buvo Gintaro Palemono Janonio tapyba, buvo Vytauto Šerio skulptūros ir monotipijos.
2003-09-17
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų