šešėlių

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „šešėlių“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „šešėlių“.

Serialo „Gaujų karai“ ketvirtojo sezono pradžia – jau šįvakar: pristatys dar visai neseniai Lietuvoje egzistavusią realybę

Šiandien vakare naujos kartos televizijos „Go3“ žiūrovai jau galės mėgautis pirmąja originalaus serialo ,,Gaujų karai” naujausio sezono „Šešėliai” serija. Tikrais įvykiais įkvėpta 12-os serijų kriminalinė drama šįkart palies vieną svarbiausių nelegalaus verslo sričių - narkotinių medžiagų tranzitą per Lietuvą. Kiekvieną pirmadienio vakarą „Go3” žiūrovai išvys po naują „Gaujų karai.
2021-09-13

STT išsklaidė abejones dėl ministrų

 Premjeras Algirdas Butkevičius teigia iš Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) vadovo sužinojęs, jog nė vienam iš jo vadovaujamos Vyriausybės ministrų nėra priekaištų dėl veiklos skaidrumo. Penktadienį STT vadovas Saulius Urbanavičius informavo premjerą apie dabartinio Ministrų kabineto narių reputaciją ir išsklaidė abejones dėl „šešėlių“ ir tam tikros rizikos, sakoma šeštadienį Socialdemokratų partijos išplatintame pranešime.

Svečiai „Bajaderėje“ ir „Don Kichote“

Sausio 30 d. Ludwigo Minkaus balete „Bajaderėje“ pagrindinius vaidmenis atliko svečiai iš Rusijos – ukrainiečių kilmės baleto solistai Anastasija ir Denisas Matvijenko. Tai jau antrasis jų pasirodymas Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro scenoje – ne taip seniai juos matėme „Don Kichote“; atrodo, ši jų viešnagė susijusi su kol kas vienintelės Nikijos partijos atlikėjos Miki Hamanakos trauma.
2009-02-04

Baleto dienoraščiai: Daniilas Simkinas „Bajaderėje“

Gruodžio 4-ąją, oficialią savo gimimo dieną, Lietuvos baleto trupė šventė su Ludwigo Minkaus baletu „Bajaderė“, kuriame Soloro vaidmenį atliko Lietuvos žiūrovų jau spėtas pamėgti rusų šokėjas Daniilas Silminas, šiuo metu dirbantis Amerikoje. Galbūt Lietuvoje pristatyti šį vaidmenį jaunąjį šokėją paskatino ir tai, kad Lietuvos baleto trupė gali didžiuotis Miki Hamanaka šokiu, o ši artistė pagal fizinius duomenis gerai tinka dvidešimtmečiui smulkoko sudėjimo šokėjui.
2008-12-05

Baleto skyriaus diplomantų koncertas

Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos diplomantų koncertas (05.23) šiais metais vyko Operos ir baleto teatro repeticijų salėje. Į profesionalaus baleto šokėjo diplomus pretendavo septyni jaunuoliai – Greta Gylytė, Karolina Liukaitytė, Aistė Klakauskaitė, Jekaterina Romankova, Žilvinas Beniuševičius, Gediminas Bubelis ir Marius Miliauskas.
2008-05-23

Baleto dienoraščiai: „Bajaderėje“ – naujos pajėgos

Didžiulio susidomėjimo sulaukusi naujausia Lietuvos baleto premjera – Ludwigo Minkaus indiška melodrama „Bajaderė“ – sulaukė naujos artistinės injekcijos. Penktadieniniame spektaklyje pirmą kartą Gamzati vaidmenį atliko Inga Cibulskytė, Didįjį brahmaną vaidino Edvardas Smalakys, Manu – šokį su ąsočiu – šoko Rūta Kudžmaitė, o vieną iš „Šešėlių“ paveikslo variacijų – Olga Konošenko.
2008-03-15

Baleto dienoraščiai: Įšventinta „Bajaderė“

Sausio 18 d. baigėsi baleto „Bajaderė“ įšventinimo apeigos – atšokus tris šio spektaklio premjeras, jis įsitvirtina Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro repertuare ir, kaip atrodo, bent jau šį sezoną žiūrovų nestokos.
2008-01-21

Baleto dienoraščiai: Naująjį sezoną baletas pradėjo sirtakiu

Paskutinę rugsėjo dieną 83-ąjį sezoną pradėjo Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro baleto trupė. Su nuostabiai šilta bobų vasaros diena dėl žiūrovų varžėsi temperamentingas Mikio Theodorakio baletas „Graikas Zorba“, rodytas per patį vidurdienį. Sunku pasakyti, kas nugalėjo: salė buvo artipilnė, tačiau nebraškėjo.   Niko Kazantzakio romano sutrumpinta versija, perpasakojama šokio kalba, pasirodė kiek inertiška, nors spektakliui pirmą kartą dirigavo Modestas Pitrėnas.
2007-09-30
Į viršų