Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sereikaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sereikaitė“.

Olimpietė A. Sereikaitė Čekiją iškeitė į Vokietiją

Sočio olimpinių žaidynių dalyvė čiuožėja trumpuoju taku vilnietė Agnė Sereikaitė nuo birželio mėnesio treniruojasi Vokietijoje. Geriausia Lietuvos čiuožėja trumpuoju taku Agnė Sereikaitė paliko Čekiją, kur ją treniravo Jarmilas Hruza, ir pasirinko Vokietiją. Gyvena Drezdene, nuomojasi butą, esantį netoli Ledo rūmų, ir su tos šalies nacionaline rinktine rengiasi naujo sezono kovoms.
2014-09-19

Dviratininkių lenktynių Rusijoje trečiąjį etapą visos lietuvės baigė kartu su pagrindine grupe

Rusijoje vykstančių keturių dienų "Tour of Adygeja" dviratininkių lenktynių trečiąjį etapą visos lietuvės baigė kartu su pagrindine grupe - Aušrinė Trebaitė finišavo vienuolikta, Vilija Sereikaitė finišo liniją kirto trylikta, Vaida Pikauskaitė buvo 28-ta, o Eglė Zablockytė užėmė 35-ąją vietą tarp 56-ių finišavusių sportininkių. Šeštadienį etapo nugalėtoja tapo čekė Tereza Trefna, finišo spurtu aplenkusi prizininkėmis tapusias ukrainietę Lelizavetą Ošurkovą bei rusę Aleksandrą Čekiną.
2014-05-24

V. Sereikaitė klasikinėse dviratininkių lenktynėse Rusijoje finišavo penkiolikta

Antradienį Rusijoje vykusiose klasikinėse dviratininkių lenktynėse "Grand Prix of Maykop" penkioliktąją vietą užėmė Vilija Sereikaitė, Aušrinė Trebaitė finišavo 22-a, Eglė Zablockytė - 26-a, o Vaida Pikauskaitė tenkinosi 30-ąja pozicija. Visos keturios Lietuvos dviratininkės 98,6 km distancijoje finišavo kartu su lenktynių nugalėtoja ruse Julija Iljinych, akimirka aplenkusia tautietes Anastasiją Čiulkovą bei Jeleną Utrobiną: 1. Julija Iljinych (Rusija) 2 val. 30 min. 39 sek.
2014-05-20

Trys olimpiečiai tapo neetatiniais aplinkosaugininkais

Balandžio 9 d. aplinkos ministras Valentinas Mazuronis įteikė aplinkosaugininkų pažymėjimus olimpiečiams. Sėkmingai neetatinio aplinkos apsaugos inspektoriaus egzaminus išlaikė ir įgaliojimus gavo biatlonininkas Tomas Kaukėnas, čiuožėja Agnė Sereikaitė ir penkiakovininkas Edvinas Krungolcas, teigiama pranešime spaudai. „Jūs jau esate pavyzdys jaunajai Lietuvos kartai. Nuo šiandien jūs būsite dar didesniu pavyzdžiu.
2014-04-10

Dviračių treko rinktinės treneriai prognozuoja sėkmingą sezoną

Lietuvos dviračių sporto treko rinktinė aktyviai ruošiasi naujam sezonui. Rinktinės treneris Antanas Jakimavičius pažymi, kad metai bus įdomūs: rudenį prasidės atranka į 2016 m. Rio de Žaneiro olimpines žaidynes, spalį laukia Europos čempionatas, kuriame, tikimasi, sėkmingai pasirodys jaunimas.
2014-03-07

Lietuvos vėliava per Sočio olimpiados uždarymą patikėta čiuožėjai A. Sereikaitei

Aukščiausiai iš lietuvių Sočio žaidynėse pakilusi čiuožėja trumpuoju taku Agnė Sereikaitė bus Lietuvos delegacijos vėliavnešė olimpiados uždaryme Sekmadienį, vasario 23 dieną „Fišt“ arenoje vyksiančiame olimpinių žaidynių uždaryme dalyvaus penki Lietuvos sportininkai – čiuožėja A.Sereikaitė, kalnų slidininkai Ieva Januškevičiūtė ir Rokas Zaveckas, ledo šokėjai Isabella Tobias ir Deividas Stagniūnas. Pastarasis nešė trispalvę olimpiados atidaryme vasario 7-ąją.
2014-02-20

Geriausiai iš lietuvių pasirodžiusi A. Sereikaitė: visus tikslus olimpinėse žaidynėse pasiekiau

Marius Grinbergas, specialiai iš Sočio Greitojo čiuožimo trumpuoju taku 1500 m distancijoje 16-ąją vietą užėmusi Agnė Sereikaitė tapo aukščiausiai iš lietuvių Sočio olimpinėse žaidynėse pakilusia sportininke. "Tikiuosi, kad ledo šokėjai pasirodys geriau", - po finišo sakė kartu su Isabella Tobias ir Deividu Stagniūnu Pakrantės kaimelyje gyvenanti čiuožėja.
2014-02-15

Čiuožėja A. Sereikatė užėmė aukščiausią Sočyje vietą iš visų lietuvių

(papildyta 13.24) 19-metė nepateko į Sočio olimpinių žaidynių finalą. Lietuvė distanciją baigė 6-je vietoje, tačiau pagerino savo asmeninį rekordą - 2 min. 20, 398 sek. Bendroje įskaitoje A. Sereikaitė liko 16-oje vietoje. Agnė Sereikaitė startavo 1500 metrų greitojo čiuožimo rungtyje ir savo grupėje užėmusi trečią vietą pateko į Sočio olimpinių žaidynių pusfinalį. Lietuvė taip iš visų 18 sportininkių, kurios pateko į pusfinalį pademonstravo trečią geriausią rezultatą - 2 min. 21, 900 sek.
2014-02-15

A. Sereikaitė Europos greitojo čiuožimo trumpuoju taku pirmenybėse 1000 m nuotolyje liko dvylikta

Vokietijoje pasibaigusiame Europos greitojo čiuožimo trumpuoju taku čempionate vienintelė pirmenybėse startavusi lietuvė Agnė Sereikaitė sekmadienį liko dvylikta 1000 m distancijoje, o bendroje įskaitoje tarp 35-ių dalyvių buvo dešimta.
2014-01-19

A. Sereikaitė Europos greitojo čiuožimo trumpuoju taku pirmenybėse sprinto rungtyje – septinta

Vokietijoje vykstančiame Europos greitojo čiuožimo trumpuoju taku čempionate vienintelė pirmenybėse startavusi lietuvė Agnė Sereikaitė užėmė septintąją vietą 500 m sprinto rungtyje (tarp 35-ių dalyvių). Atrankos varžybose lietuvė pirmajame čiuožime sugaišo 44,860 sekundės ir buvo antra, po to laimėjo šeštąjį pirmojo etapo (44,597 sek.) bei trečiąjį ketvirtfinalio (44,846 sek.) čiuožimus ir, deja, liko ketvirta antrajame pusfinalio čiuožime (43,896 sek.