Rusijoje vykstančių keturių dienų "Tour of Adygeja" dviratininkių lenktynių trečiąjį etapą visos lietuvės baigė kartu su pagrindine grupe - Aušrinė Trebaitė finišavo vienuolikta, Vilija Sereikaitė finišo liniją kirto trylikta, Vaida Pikauskaitė buvo 28-ta, o Eglė Zablockytė užėmė 35-ąją vietą tarp 56-ių finišavusių sportininkių.

Šeštadienį etapo nugalėtoja tapo čekė Tereza Trefna, finišo spurtu aplenkusi prizininkėmis tapusias ukrainietę Lelizavetą Ošurkovą bei rusę Aleksandrą Čekiną.

Bendroje įskaitoje Aušrinė Trebaitė išsaugojo trečiąją poziciją ir nuo pirmaujančios Natalijos Bojarskajos, kuri šeštadienį finišavo 31-a, atsilieka pusantros minutės.