(papildyta 13.24) 19-metė nepateko į Sočio olimpinių žaidynių finalą. Lietuvė distanciją baigė 6-je vietoje, tačiau pagerino savo asmeninį rekordą - 2 min. 20, 398 sek. Bendroje įskaitoje A. Sereikaitė liko 16-oje vietoje.

Agnė Sereikaitė startavo 1500 metrų greitojo čiuožimo rungtyje ir savo grupėje užėmusi trečią vietą pateko į Sočio olimpinių žaidynių pusfinalį. Lietuvė taip iš visų 18 sportininkių, kurios pateko į pusfinalį pademonstravo trečią geriausią rezultatą - 2 min. 21, 900 sek.

Greitesnės už lietuvę ketvirtajame čiuožime ir visoje atrankoje buvo pasaulio vicečempionė 100 m nuotolyje olandė Jorien Ter Mors (2:21,626) ir vengrė Bernadett Heidum (2:21,826).

A. Sereikaitės varžovėmis tapo italė Lucia Peretti, vengrė Bernadett Heidum, baltarusė Volha Talajeva, olandė Jorien Ter Mors ir australė Deanna Lockett.

Atrankos varžybose dalyvauja 36 sportininkės, suskirstytos į šešis pogrupius po šešias. Į varžybų ketvirtfinalį žengs tik trys greičiausios kiekvieno čiuožimo dalyvės.

Lietuvė jau debiutavo Sočio olimpinėse žaidynėse 500 metrų rungtyje ir tik po atkaklios kovos nepateko į kitą etapą.