salomonas kalou

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „salomonas kalou“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „salomonas kalou“.

Trenerio atleidimas problemų neišsprendė – „Bayern“ sužaidė lygiosiomis

Miuncheno „Bayern“, šią savaitę atleidęs vyriausiąjį trenerį Carlo Ancelotti, taip savųjų problemų neišsprendė. Prancūzo Willy Sagnolio debiutas stratego poste pergalingas nebuvo – „Bayern“ sekmadienį svečiuose 2:2 (1:0) sužaidė su Berlyno „Hertha“ futbolininkais. „Bayern“ neišsaugojo 2:0 turėtos persvaros. 10-ąją minutę įmušė Matsas Hummelsas, 49-ąją – Robertas Lewandowski. „Hertha“ lygybę atstatė per penkias minutes. 51-ąją minutę tikslus buvo Ondrejus Duda, 56-ąją – Salomonas Kalou.
2017-10-01

Salomonas Kalou: pinigai „Man City“ titulo nenupirks

Anglijos čempionų Londono „Chelsea“ klubo puolėjas Salomonas Kalou teigė, kad nepaisant garsių žaidėjų ir didelių ambicijų „Man City“ ekipa šiemet titulo nelaimės. „Jei kasmet komandos gretas papildai dešimtimis naujų gerų žaidėjų dar nereiškia, kad laimėsi titulą,– teigė puolėjas. – „Man City“ panašiai elgėsi praėjusias metais, o lygoje finišavo penkti. Manau, šis sezonas nebus išimtis.“ „Garsūs žaidėjai dar nereiškia, kad laimėsi titulą.
2010-08-03

Dramblio Kaulo Krantas netikėtai iškrito iš Afrikos taurės

Angoloje vykstančiame Afrikos Nacijų taurės turnyre kelialapius į pusfinalį sekmadienį iškovojo Ganos ir Alžyro rinktinės. Alžyro futbolininkai ketvirtfinalyje netikėtai po pratęsimo 3:2 (1:1; 2:2) įveikė Dramblio Kaulo Kranto komandą, kuri buvo laikoma realiausia pretendente į čempionės titulą. 4 min. Salomonas Kalou išvedė Dramblio Kaulo Kranto rinktinę į priekį, bet 40 min. Karimas Matmouras išlygino rezultatą. Po Abdulkaderio Keitos įvarčio 89 min.