Dramblio Kaulo Krantas netikėtai iškrito iš Afrikos taurės

Angoloje vykstančiame Afrikos Nacijų taurės turnyre kelialapius į pusfinalį sekmadienį iškovojo Ganos ir Alžyro rinktinės.

Alžyro futbolininkai ketvirtfinalyje netikėtai po pratęsimo 3:2 (1:1; 2:2) įveikė Dramblio Kaulo Kranto komandą, kuri buvo laikoma realiausia pretendente į čempionės titulą.

4 min. Salomonas Kalou išvedė Dramblio Kaulo Kranto rinktinę į priekį, bet 40 min. Karimas Matmouras išlygino rezultatą. Po Abdulkaderio Keitos įvarčio 89 min. Alžyro komanda vėl atsidūrė atsiliekančios vaidmenyje, tačiau 90 min. Madjidas Bougherra išlygino rezultatą, o pergalingą įvartį jau 2-ąją pratęsimo minutę įmušė Hameuras Bouazza.

Kitame ketvirtfinalio mače Ganos rinktinė 1:0 (1:0) įveikė čempionato šeimininkę Angolos komandą.

Vienintelį susitikimo įvartį 16-ąją min. įmušė Asamoah Gyanas.

Pirmadienį žaidžiamos likusios dvi ketvirtfinalio rungtynės: nugalėtojo titulą ginantis Egiptas susitinka su Kamerūnu, o Zambija – su Nigerija.

Čempionatas baigsis sekmadienį.

Rungtynių statistika:

Alžyras – Dramblio Kaulo Krantas 3:2 (1:1; 2:2), po pratęsimo.

Įvarčiai: 4 min. Salomonas Kalou 1:0, 40 min. Karimas Matmouras 1:1, 89 min. Abdulkaderis Keita 2:1, 90 min. Madjidas Bougherra 2:2, 92 min. Hameuras Bouazza 3:2.