saab

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „saab“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „saab“.

Veteranų slalomą atrado ir elektromobiliai

Savaitgalį Kaune dviejose aikštelėse šalia Žemės ūkio akademijos varžėsi tradicinio, jau pusę amžiaus gyvuojančio velykinio automobilių slalomo varžybų, kurias rengia Tarptautinė automobilių sporto veteranų asociacija (TASVA), dalyviai. Slalomo fiesta paviliojo rekordinį, net 117 automobilių sporto veteranų ir svečių būrį, kuriam šios varžybos tapo neatskiriama prasmingo, adrenalino nestokojančio laisvalaikio dalimi.
2024-04-15

Vaizdas, kurio nepamiršite: Užmiršta „Saab“ automobilių atstovybė

„Saab“ ištisus dešimtmečius buvo problematiškas automobilių gamintojas. Kuomet „General Motors“ nusprendė įsigyti šią švedų markę, bet kokie amerikiečių bandymai optimizuoti gamybos ir kūrimo kaštus baigdavosi savavališkais „Saab“ darbuotojų sprendimais, dėl kurių „Saab 9-3“ ar „Saab 9-5“ buvo visa galva geresni už savo techninius analogus su „Opel“ ženkliukais. Natūralu, jog pasaulinės finansų krizės metu, „Saab“ buvo viena pirmųjų markių, kuria „General Motors“ panoro atsikratyti.
2024-04-05

Iš Monte Karlo – į velykinį veteranų slalomą Kaune

Šeštadienį, balandžio 13-ąją, į tradicinę, jau pusę amžiaus gyvuojančią velykinio slalomo fiestą, vyksiančią Kaune, vėl rinksis automobilių sporto veteranai ir svečiai, kuriems šios varžybos tapo neatskiriama prasmingo laisvalaikio dalimi.
2024-04-03

10 išradimų, kurie visiems laikams pakeitė automobilių industriją

Technologinė pažanga – kiekvienam automobilių gamintojui svarbi šaka, be kurios negalėtų vykti bet kokia tolimesnė bendrovių plėtra. Jeigu anksčiau automobilių konstruktoriai galėjo plėtoti eilę skirtingų idėjų, šiandien tokios laisvės jie neturi. Visgi, didžioji dalis investicijų šiandien yra skiriama itin brangiai elektrifikacijai ir jai palaikantiems sprendimas.
2024-02-20

Visi lietuviai pasiekė „Rally Monte Carlo Historique“ finišą – lydėjo išskirtinis dėmesys

Trečiadienį paryčiui Monte Karle finišavo 26-asis prestižinis istorinių automobilių ralis, kuriame šiemet varžėsi net 233 ekipažai iš 29 pasaulio šalių. Ralyje dalyvavę visi trys ekipažai iš Lietuvos pasiekė lenktynių finišą ir dabar laukia nugalėtojų ir prizininkų, o kartu ir visų dalyvių pagerbimo ceremonijos, kuri bus surengta šiandien vėlai vakare karališkajame Monako automobilių klube.
2024-02-07

„Monte Carlo Historique“ ralyje Karolis Raišys įsitvirtina į grupės lyderių poziciją

Savaitgalis pasibaigė, tačiau Monte Karlo istorinių automobilių ralis dar nė neįpusėjo. Karolis Raišys, vairuojantis „Jaguar MKII“, tapo seniausių automobilių grupės lyderiu ir laikosi tarp bendros įskaitos dešimties geriausiųjų. Andrius Vaitiekūnas su „Volkswagen Karmann Ghia“  įsibrovė į šimtuką, Tadas Vitkevičius su „Saab 96 V4” laikosi viso dalyvių sąrašo viduriuke. „Kelio sąlygos yra labai geros. Saulė šviečia, asfaltas sausas, užduotas greitis labai mažas.
2024-02-05

Pasaulio ralio čempionatas sugrįžta į Monte Karlą: ko gali tikėtis ralio gerbėjai?

Sausio 24-ą dieną oficialiai prasidės jau 52-asis Pasaulio ralio čempionato sezonas. Laikantis ilgamečių tradicijų, naujo Pasaulio ralio čempionato sezono atidarymo ceremonija įvyks Monte Karle ir jį supančiose apylinkėse. Monte Karlo ralis – vienas seniausių ir sudėtingiausių Pasaulio ralio čempionato etapų. Kiekvienais metais į šį ralį atvykę dalyviai niekada negali tikėtis kas jų laukia skirtinguose greičio ruožuose.
2024-01-22

Lietuvių ekipažas sieks garsinti šalies vardą Monte Karlo ralyje

Ne tik Lietuvoje gerai žinomi istorinių automobilių ralio gerbėjai Tadas Vitkevičius ir Feliks Krivickij iš dirbtuvių jau išvairavo savo naująjį kūdikį – „SAAB 96 V4“, kruopščiai parengtą vasario 1-ąją prasidėsiančiam „Rally Monte Carlo Historique“. Tadui tai nebus debiutinės lenktynės garsiajame ralyje. Alpių serpantinais T. Vitkevičius su šturmanu Vėjūnu Toleikiu, vairuodami egzotiškąjį 1968 m. gamybos ZAZ 965, kelią finišo link skynėsi prieš porą metų ir laimėjo šį ralį.
2024-01-22

15 automobilių, kuriems nepavyko išlįsti iš „Mercedes-Benz“ E klasės šešėlio

„Mercedes-Benz“ E klasė daugelį metų buvo laikoma savo klasės etalonu. Santūri, bet elegantiška išvaizda, erdvus ir patogus salonas. Prie to pridėkite visuomenėje vyraujančią patikimumo kozirį ir netrukus skirtingos E klasės „Mercedes-Benz“ modelio kartos tampa vienu geidžiamiausiu automobiliu savo klasėje. Kad ir kokią stiprią paklausą turi nauji ir naudoti E klasės „Mercedes-Benz“ modeliai, ne visi trokšta vairuoti automobilį su trikampe žvaigžde.
2023-11-21

Tyrimas atskleidė lietuvių įpročius keliuose: greitį viršija pusė, o vaikams riziką sukelia trečdalis

Transporto kompetencijų agentūra (TKA) dalyvauja tarptautiniame „Baseline“ projekte, kurio metu visoje Lietuvoje buvo atliekami tyrimai, padedantys nustatyti kelių eismo saugos rodiklių vertes. Rodiklius padėjo apskaičiuoti mokslininkai, kurie specializuojasi statistiniuose skaičiavimuose, o tyrimo metodiką patvirtino Europos komisija. Gauti rezultatai atskleidė ne tik Lietuvos vairuotojų įpročius, bet ir spragas.
2022-08-24
REKLAMA
REKLAMA

Panevėžyje esančiame prekybos centre duris atvers naudotų automobilių parduotuvė

Jau sausio 29-ą dieną, šeštadienį, Panevėžyje veiklą pradės naujas sertifikuoto naudotų automobilių pardavėjo „Longo LT“ padalinys, kuris taps pirmuoju tokio tipo naudotų automobilių pardavimo centru Baltijos šalyse. Jis duris atvers prekybos centre „RYO“. Panevėžio miesto ir rajono gyventojai nuo šiol naudotą automobilį įsigyti galės kur kas paprasčiau ir saugiau, kadangi jau šeštadienį mieste duris atvers „Longo LT“ padalinys.
2022-01-27

Kaip žinoti, ar automobilio rida nėra suklastota?

Nors automobilių ridos klastojimas Lietuvoje jau nebėra itin dažnas reiškinys, tokių bandymų apgauti pirkėjus vis dar pasitaiko. Automobilių pardavimo ekspertas Paulius Valiukėnas pabrėžia, jog didžiausia rizika kyla perkant mašinas iš pavienių pardavėjų, dalis kurių iki šiol linkę dirbti „senais metodais“ ir rūpinasi ne klientais, bet savo pelnu. Nusidėvėjimas ir logika Kuo didesnė užsienyje parduodamo automobilio rida – tuo jis pigesnis.
2021-12-17

Iš naujesnių „Saab“ dalį technologijų perėmęs senjoras

Net dvidešimt metų gamintojas „ Saab 96“ anuomet buvo laikomas sportišku automobiliu. Bent jau gimtojoje Švedijoje, „Saab 96“ buvo mėgstamas ralio vairuotojų, dėl mažo svorio, vikrumo, žvitraus trijų cilindrų variklio.  Šiandien „Saab 96“ yra labai retas automobilis. Galbūt todėl, jog dauguma jų buvo sudaužyti automobilių sporto varžybose, arba dėl to, jog daugelis „Saab“ entuziastų mieliau renkasi modernesnius „ Saab 900“ modelius.
2021-12-07

10 automobilių, kurių parduoti nevertėtų - ateityje jie brangs

Pirkite pigiai, parduokite brangiai. Tai gyvenimo šūkis, kuriuo vadovaujasi kiekvienas biržos makleris, nekilnojamojo turto agentas ar automobilių pardavėjas. Galima teigti, kad naudotų automobilių rinka veikia taip pat, todėl nenuostabu, kad automobiliai gali būti naudojami kaip investicija. Verta pažymėti, jog užsimanius tapti automobilių kolekcionieriumi, šis hobis iš pradžių gali pareikalauti nemažų, netgi milžiniškų investicijų.
2021-09-16

10 automobilių, kurių išvaizdai pakenkė faceliftas

Kiekvieną kartą, kai bet kuris automobilių gamintojas pristato naują modelį, mes tikimės, jog jis visose įmanomose srityse bus pranašesnis už savo pirmtaką. Patogesnis, technologiškai pažangesnis, draugiškesnis keleiviams ar netgi paklusniau įveiks nelygią kelio dangą. Daugelis naujų modelių, daugelyje sričių būna pranašesni už savo pirmtakus, tačiau šį kartą norime susikoncentruoti tik į vieną sritį – eksterjero dizainą, automobilio grožį ir stilių.
2021-09-10

2800 kilometrų su 380 eurų vertės automobiliais įveikusi kompanija: „Tai kelionė – ne kiekvienam“

Daugumai lietuvių atostogos asocijuojasi su laiko leidimu vietiniuose ar užsienio kurortuose drybsant ant jūros kranto su kokteiliu rankoje. Tik ne „tRIP aROUND“ kompanijai, kuri jau trečius metus iš eilės leidžiasi į poros tūkstančių kilometrų kelionę su pigiais automobiliais. Transporto priemonės biudžetas – 380 eurų, tad nesunku suprasti, jog tokia kelionė bus kupina nuotykių.
2021-08-09

Dešimt labai greitų automobilių iš Švedijos

Švediški automobiliai labai dažnai liaupsinami dėl savo saugumo, netradicinių sprendimų ir didžiuliu dėmesiu smulkmenoms, kuriomis norisi džiaugtis ilgesnės kelionės metu. Švedijoje sukuriami automobiliai gali būti ne tik saugūs ar patogūs. Šioje sterilioje šalyje, kur žmonės mėgo saugaus atstumo laikytis gerokai anksčiau negu prasidėjo pasaulinė pandemija, buvo kuriami greiti, sportiški ir dinamiški automobiliai.
2021-04-22

10 automobilių, kurie buvo gaminami tik pagal užsakymą

Automobilių gamyba – nėra lengvas procesas. Tą puikiai žino kiekvienas automobilių gamintojas.  Kiekvienos markės vadovai, norėdami išvengti net menkiausių nuostolių, naujo modelio gamybai ruošiasi ilgiau negu trunka prezidento kadencija. Na, nebent esate Rusijos prezidentas. Gamintojams užkūrus konkretaus modelio konvejerio liniją, anksčiau ar vėliau, ką tik iškeptu automobiliu susidomi ir specializuotų dirbtuvių įkūrėjai.
2021-04-21

„Saab 9-2X“: Kaštų naudos analizės padarinys

Kiekvienas iš jūsų savo galvoje slepia stebuklingą formulę, pagal kurią jūsų mylimas gamintojas turėtų vykdyti savo veiklą, bet ar dabar galėtumėte papasakoti ką darytumėte buvusių „Saab“ vadovų vietoje? Skirtumėte daugiau dėmesio platesnei modelių gamai? Sportiškesniems modeliams? O galbūt – elektromobiliams? Galimų scenarijų labai daug. Tuo tarpu „General Motors“ ir „Saab“ lyderių galvose sukosi truputėlį kitokios mintys.
2021-03-01

Automanų gatvė: „Saab 900“

Charizmatiški, įdomūs, saugūs ir pasižymintys netradiciniais sprendimais. Visi šie apibūdinimai kone idealiai tinka jau nebeegzistuojančiam automobilių gamintojui – „Saab“. Liūdna ir atskiros istorijos verta gamintojo baigtis iki šiol skatina užduoti klausimą – „O kas jeigu?“, ypač kai kiekvienas iš jūsų galėjo matyti fenomenalų „Volvo“ markės atsigavimą Kinų koncerno rankose.
2020-06-21

Vanagas atliko itin pilietišką darbą: net 15 km vijosi neblaivų vairuotoją

Autosporto lenktynininkas Benediktas Vanagas atliko itin pilietišką poelgį. Ketvirtadienį jis vijosi neblaivų pilietį.  Visą šį įvykį jis paviešino socialiniame tinkle. „Kodėl apsvaigus neverta valdyti automobilio? Jei nesupranti, kad tai yra pavojinga, suvokti padės pilietiški aplinkiniai.
2020-05-22

„Saab 900 Safari": Tikrai ne kelionėms po Afrikos gilumą

„Geriausios dėžutės ant ratų“, – taip kadaise „Volvo“ universalus pavadino buvęs šios bendrovės dizaineris. Ir tai – buvo tiesa. Visame pasaulyje manoma, jog „Volvo“ gamina pačius geriausius universalus, gebančius patenkinti kiekvienos šeimos poreikius. Deja, to paties negalime pasakyti apie kito Švedijos pasididžiavimo gaminius. „Saab“ daugelį metų buvo puikus „Volvo“ kompanionas.
2019-07-10

Meškauskas parduoda numylėtą automobilį: dabar seks tėvo pavyzdžiu

Šokių studijos savininkas bei aktorės Inetos Stasiulytės mylimasis Deividas Meškauskas šį antradienį socialiniuose tinkluose paskelbė, kad jam atėjo metas atsisveikinti su numylėtu bei galingu „SAAB“ markės automobiliu. Naujienų portalui tv3.lt žinomas vyras atskleidė to priežastis bei papasakojo, kodėl pirkdamas kitą automobilį, tikėtina, ims pavyzdį iš savo tėvo.
2019-04-16

Kam pirkti naują elektromobilį, jeigu savomis jėgomis galite konvertuoti „Saab 99“?

Skandinavijos šalys labai dažnai įvardijamos kaip elektromobilių plėtros pionierės. Ypač Norvegija, kuri elektromobilių vairuotojams siūlo milžinišką kiekį lengvatų. Tuo tarpu netolima Norvegijos kaimynės Suomijos teritorijoje elektromobilių gretos auga gerokai lėčiau negu norėtų šios valstybės vyriausybė. Vis dėlto, elektrifikuotų automobilių idėja tupi ne vieno suomio galvoje.
2019-03-25

Švediškų automobilių entuziastai susiburs į sezono uždarymą

Kaip visada, vasara prabėga gerokai greičiau negu norėtų kiekvienas automobilių entuziastas. Nejučia artėja metas, kuomet išpuoselėtų ir išskirtinių automobilių vairuotojai pradės ruošti garažus savo ratuočiams arba planuos kelionę į garažą, kuriame teks nuimti stilingus ratlankius ar kėbulo apdailą.
2018-08-30

„Saab Grand Meet 2018“: Švediškos markės susitikimas „Nemuno žiede“

Ne vieną kartą įsitikinome, jog švediškų markių entuziastai yra pakankamai vieningi ir esant reikalui surengti tikrą šventę savo mylimam gamintojui. Prieš dvejus metus „Saab“ ir „Volvo“ entuziastai surengė grandiozinį susitikimą Kėdainiuose į kurį atvyko milžiniškas būrys automanų. Šių metų liepos 8-ąją dieną, vienintelėje lenktynių trasoje Lietuvoje – „Nemuno žiede“, įvyks „Saab“ markės gerbėjams ir entuziastams skirta šventė.
2018-05-16

Panevėžyje – kraupus incidentas: vyras geležiniu strypu puolė moterį

Panevėžyje jaunas „Audi“ vairuotojas geležiniu strypu auklėja ne vietoje stabtelėjusią moterį. Už tai, kad mergina važiuojamojoje kelio dalyje trumpam sustojo išleisti keleivio, taip įsiutino iš paskos važiavusį „Audi“ vairuotoją, kad šis pagautas pykčio vairavimo įgūdžius pamėgino paaiškinti kirčiais lazda. Panevėžiečio vairuotojo automobilyje esantis vaizdo registratorius užfiksavo neįprastą vaizdelį.
Kriminalai 2018-05-03

8 seni, bet įdomūs šeimyniniai automobiliai

Naujas automobilis visuomet bus pati geriausia ir protingiausia investicija, jeigu ieškote tik transporto priemonės, kuri nekeltų galvos skausmo, kol galios gamintojo suteikta garantija. Įsigijus tokį automobilį, galima pradėti galvoti apie antrąjį šeimos narį, kuris būtų įdomesnis, charizmatiškesnis ir tiektų daugiau džiaugsmo.  Puikiai žinome, jog automanai nenori važinėti tik su eiline kompaktine dėžute į kurią nesinorėtų atsisukti einant link namų durų.
2017-09-13

Vilniuje - rekordinis „Volvo“ ir „Saab“ entuziastų susitikimas

Birželio 9 dieną Vilniuje buvo susirinkę visi „Volvo“ ir „Saab“ automobilių savininkai ir jų fanatikai į naktinį automobilių susitikimą –„Volvo & Saab Night Ride“. Šis naktinis pasivažinėjimas pritraukė didžiulį kiek švediškų automobilių entuziastų, į jį susirinko apytiksliai 200 automobilių. „ALT Media“ įkūrėjas Aurimas Laurinėnas bandė skaičiuoti tikslų automobilių skaičių, bet pasiekė 170 ribą - skaičiavimas sustojo, nes dalyvių gausa buvo begalinė.
2017-06-12

Automobilis - investicija : Į kuriuos modelius verta investuoti dabar?

Daugelis ekspertų sutinka, jog automobilis yra pati geriausia investicija. Tik reikėtų pridurti, jog ne kiekvienas automobilis yra gera ar logiška investicija.  Tačiau kas yra gera ir kas yra bloga investicija? Pavyzdžiui, trečios ar ketvirtos kartos „Golf“ niekuomet nebus gera investicija (išskyrus „R32“), nes jų buvo pagaminta per daug, jis nėra labai įdomus, kažkuo išskirtinis ar turėtų įdomią istoriją ar daugybę titulų automobilių sporto arenoje.
2017-06-07

„Saab“ pademonstravo kaip atrodys du nauji modeliai

Švedijos automobilių pramonė nėra didžiulė. Joje nėra daugiau nei dešimties stiprių žaidėjų, kurie galėtų būti vadinami Švedijos ekonomikos varikliu. Vietoj to, švedai turi „Volvo“ ir „Saab“. „Volvo“ ir „Saab“ visuomet buvo laikomi Švedijos pasididžiavimu. Du didžiuliai automobilių gamintojai puikiai atspindėjo Švedijos gyventojų vertybes, požiūrį į automobilius ir jų technologijas. Vis dėlto, abiejų gamintojų istorijos yra visiškai skirtingos.
2017-06-06

Paskutinį gegužės penktadienį - naktinis švediškų automobilių entuziastų susibūrimas

Ne tik pavienės automanų grupelės nerimsta penktadienio ar šeštadienio vakarais. Į bendrus entuziastų ir bendraminčių susibūrimus noriai renkasi ir automobilių klubų nariai, kurie pasiilgę šiltų ir sausų orų, su didžiuliu malonumu išvažiuoja į gatves pasivažinėti. Pastaruoju metu, automobilių entuziastai buvo labai dažnai kviečiami į naktinius pasivažinėjimus po Vilniaus arba Klaipėdos miestų gatves.
2017-05-26

Policija įspėja: už šį manevrą iškart atima vairuotojo pažymėjimą

Orams po truputį šylant ir vis gerėjant eismo sąlygoms, keliuose jau pastebimi pirmieji pavasario pranašai – motociklai ir didelį važiavimo greitį mėgstantys vairuotojai.

Laiko užmiršti : „Saab 9-x“

Švedijos automobilių pramonė nėra labai didelė, ypač jeigu ją lygintume su kitų Europos šalių mąstais.  Šiuo metu Švedija turi tik vieną didžiulį automobilių gamintoją - „Volvo“, kuris patekęs į naujų šeimininkų rankas sugebėjo atversti naują lapą koncerno istorijoje, tačiau daugelis automobilių entuziastų iki šiol su šilčiausiais prisiminimais atsimena dar vieną švediškų automobilių gamintoją - „Saab“. „Saab“, kaip ir „Volvo“, automobilių industriją praturtinto ne vienu ir ne dviems išradimais,...
2016-12-25

Pareigūnai darbavosi Kaune: būrys girtų ir 500 eurų kyšis – tik pradžia

Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai po penktadienio naktinio darbo sostinėje, šeštadienį savo pajėgas skyrė Kauno vairuotojams kontroliuoti. Reidas buvo trumpalaikis – pareigūnai Kaune dirbo tik 5 valandas, tačiau naktinis darbas pasižymėjo nustatytų pažeidimų gausa ir įvairove. Iš viso naktį iš šeštadienio į sekmadienį dirbę Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai nustatė 46 įvairius teisės pažeidimus. Pirmuosius pažeidėjus pareigūnai pastebėjo dar neprivažiavus Kauno.
Kriminalai 2016-10-31

Po lietaus Vilniuje pasipylė avarijos

Šeštadienio popietę, apie 15 val., Vilniuje įvyko keli eismo įvykiai. Geležinio vilko gatvėje, prie Vingio parko, vairuotojas nesuvaldė automobilio SAAB ir trenkėsi į stulpą. Automobilį vairavęs jaunas vaikinas pasakojo, kad kitas automobilis, važiavęs antra eismo juosta, jį pradėjo spausti, o jaunuolis, norėdamas išvengti susidūrimo, nebesuvaldė automobilio. SAAB prie viaduko šalia Čiurlionio gatvės užlėkė ant šaligatvio, atsirenkė į viaduko sienelę, nuskriejo į elektros stulpą ir jį nulaužė.
Aktualijos 2016-08-06

„Saab 9-3“ universalas, kuris privers „Audi RS6“ atrodyti nuobodžiai

„Audi RS6“ labai dažnai laikomas automaniškų universalų etalonu. Erdvi ir milžiniška bagažinė, prabangus interjeras, fantastiškai skambantis 8 cilindrų variklis ir puikus sukibimas su kelio danga sužavėtų ne vieną automaną, tačiau pasaulyje yra automobilis, kuris daugelyje sričių pranoksta „Audi“ inžinierių kūrinį. Susipažinkite su „Saab 9-3 Viper“.  Šiandien jūs galėsite susipažinti su projektu, kurio receptą sukūrė beprotis automanas iš Švedijos, o tiksliau - Pelle Nilssonas.
2016-08-02

„Saab 9-3 Viggen“ : Automobilis, kuriam galime uždėti „Future Classic“ etiketę?

Vargu ar pasaulyje galėtume surasti tokį patį automobilių gamintoją kaip „Saab“, kurio istorija yra spalvingesnė negu penkiamečio kambario sienos. Tokie modeliai kaip : „Saab 99 Turbo“ ar „900 Turbo“ tapo vizitinėmis šio gamintojo kortelėmis, tačiau dėl mums nelabai suprantamų priežasčių, vėliau pasirodę modeliai nesukėlė tokio didžiulio ažiotažo.
2016-07-28

„Saab 9-3" kurio niekada nebuvo

„Saab" markės gerbėjai pastaruosius du-tris metus išgyveno tikrą pragarą, nes nesustojantis problemų garvežys ir spaudos neigiami atsiliepimai iš dalies sužlugdė „Spyker" vadovų planus atgaivinti charizmatišką automobilių gamintoją. Didžiausiame „Saab" markės fanų portale buvo paviešintos kelios nuotraukos, kaip būtų atrodęs naujos kartos „Saab 9-3", kurio dizainą kūrė garsusis automobilių dizaineris - Jasonas Castriota.
2016-05-23

Kėdainiuose įvyko grandiozinis švediškų automobilių gerbėjų susitikimas

Praėjusį savaitgalį, automobilių entuziastų pamėgtame Kėdainių aerodrome įvyko tarptautinis „Saab“ ir „Volvo“ markės gerbėjų susibūrimas.  Pirmojo tarptautinio suvažiavimo organizaciją į savo rankas paėmę švediškų automobilių gerbėjai - balandžio 16 dieną iš visos Lietuvos ir visų kaimyninių šalių kvietė atvykti į pakankamai didžiulį Kėdainių aerodromą, kuris buvo pasiruošęs sutalpinti gausų būrį „Saab“ ir „Volvo“ vairuotojų.
2016-04-21

„Saab 906 Turbo“ : Pats kiečiausias universalas pasaulyje

Švediškų automobilių gerbėjai - turime Jums labai malonią staigmeną. Prieš Jūsų akis - „Saab 906 Turbo“ - savadarbis automobilis, kuris iki šiol vadinamas didžiausiu „Saab“ markės automobiliu per visą šio gamintojo istoriją.  Automobilio kūrėjas ir šio projekto iniciatorius - Leifas Mellbergas. Jeigu esate vienas iš tų „Saab“ atstovų, kuris žino kiekvieną šios markės istorijos smulkmeną, šio žmogaus pavardę turėjo atpažinti tik ją perskaitęs.
2016-03-23

Artėjantį pavasarį Kėdainių aerodrome – tarptautinis Saab ir Volvo sąskrydis

Bundanti gamta šių metų pavasario vidurio savaitgalį pačioje Lietuvos širdyje – Kėdainiuose, Daukšių aerodrome, suburs švediškų automobilių markių mylėtojus į pirmąjį jų tokio didelio masto renginį, kurį inicijuoja ir organizuoja „SAAB Lithuania“ bendruomenė kartu su Lietuvos Volvo autoklubais.
2016-02-02

„Saab“ širdis + „Ford“ kėbulas = fantastiškiausias drifto bolidas

Turbūt dabar tikitės išvysti Jungtinėse Valstijose surinktą Hot Rod stiliaus automobilį, kuris niekino netrukdomas važinėja saulėtosios Kalifornijos valstijos keliais. Deja, su dideliu džiaugsmu norime pasakyt, jog šis unikalus automobilis buvo suprojektuotas D.Britanijoje!  Netradicinės išvaizdos automobilius dievinantis automanas iš D.Britanijos, savo ir keletos pagalbininkų rankomis sukonstravo drifto varžyboms skirtą bolidą, kuris iš pirmo žvilgsnio primena į klyną kalantį Hot Rodą.
2016-01-19

„Saab“ pagaliau turi aiškų planą : sukurs keturis naujus modelius

Pastaruosius trejus metus, visose naujienose susijusiose su „Saab“ buvo rašoma apie potencialių investuotojų paieškas, sunkią finansinę padėtį. Kai „General Motors“  nusprendė atsisakyti „Saab“ markės paslaugų, švediškų automobilių gamintojos gyvenimas priminė amerikietiškus kalniukus. Vienu metu „Saab“ pradeda dirbti prie naujo modelio, o jau kitą dieną - darbuotojams liepiama neateiti į darbą.
2015-12-12

Dviejų brolių fotografų reportažas iš automanų susitikimo Izraelyje

Kol mes visi laukiame tikrosios žiemos, daugeliui automanų žinomas fotografų kolektyvas - „Fotobros“, pakėlė sparnus ir išskrido į saulėtąjį Izraelį - paatostogauti.  Pažiūrėjus į bet kurį termometrą Lietuvoje, išvystume, jog jis mums rodo 1 ar 2 laipsnius šilumos. Tuo tarpu Izraelio sostinėje - Jeruzalėje, žmonės džiaugiasi 17 laipsnių šiluma.
2015-11-23

Per plauką nuo tragedijos: Vilniuje sulaikytas mirtinai girtas vairuotojas

Sostinėje, Kalvarijų gatvėje, policijos pareigūnai sustabdė įtartinai manevruojantį „Saab“ markės automobilį. Apie keistus šios transporto priemonės vairuotojo manevrus prieš tai pranešė pilietiški vilniečiai. Įtarimai pasitvirtino su kaupu. Paaiškėjo, kad prie Saab'o vairuotojo sėdėjo mirtinai girtas vairuotojas. Bandant patikrinti vairuotojo girtumą alkotesteris parodė tris į viršų nukreiptas strėlytes. Tai reiškia, kad vairuotojo girtumas, greičiausia, viršijo 5 promiles.

10 automobilių, apie kurių egzistavimą mes užmiršome

Priežasčių užmiršti vieno ar kito automobilio egzistavimą yra pakankamai daug. Nors daugelis įspūdį apie konkrečios šalies automobilių parką susidaro iš automobilių važiuojančių pro šalį, tačiau net jeigu ant jūsų pečių yra ne galva, o enciklopedija - garantuojame, jog šiame sąraše surasite bent vieną automobilį, kuris privers jus susimatysi - „Kas čia per ...?“ Galvodami apie nepopuliarus, daugybės dėmesio nesulaukusius automobilius, pasirinkome 15 metų laikotarpį ir pradėjome ieškoti egzemplio...
2015-10-23

Trys automobiliai, kurie būtų išgelbėję „Saab“

Per pastaruosius dešimt metų „Saab“ markės gerbėjai išgyveno tikrą pragarą. Prasidėjus pasaulinei finansų krizei „General Motors“ nusprendė atsikratyti daugybę metų nepelningai dirbančio gamintojo. 2010 metais būtent taip ir įvyko - „General Motors“ nutraukė „Saab“ automobilių gamybą.
2015-10-11

„Saab“ automobilių istorija - dokumentiniame filme

Ištikimiausi „Saab“ fanai iki šiol tikisi, jog kada nors šis automobilių gamintojas sugebės atsistoti ant kojų ir pakilti į dangų. Tačiau kai prieš keletą metų „General Motors“ nusprendė uždaryti „Saab“ gamyklos duris, ne vienam iš naujų savininkų iki šiol nepavyko išlipti iš duobės ir atverti naują puslapį „Saab“ kompanijos istorijoje. Vis gi, nepaisant prastų naujienų iš „Saab“ stovyklos, šį automobilių gamintoją reikėtų prisiminti su pačiomis geriausiomis mintimis.
2015-06-03

Vilniuje po SAAB smūgio į motorolerį ir motociklininką susidarė milžiniška spūstis

 Ketvirtadienio pavakarę Vilniuje, Ukmergės gatvėje, dėl eismo įvykio susidarė milžiniška eismo spūstis – automobilis SAAB atsitrenkė į motociklą ir motoroilerį. Pranešama, kad automobilis SAAB nepastebėjo A juosta važiuojančių dviračių transporto priemonių ir į jas atsitrenkė. Automobiliu važiavusi šeima nenukentėjo. Motoroilerio vairuotojas patyrė traumų, tačiau atsisakė vykti į ligoninę. Tuo tarpu motociklo vairuotojui įtariama rankos trauma, jis išgabentas į ligoninę.
Kriminalai 2015-04-30
Į viršų