s. gurevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „s. gurevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „s. gurevičius“.

Laukia pokyčiai dėl paramos ukrainiečiams: padedantiems būstu – išmokos ir kitos akcijos atvykusiems

Į Lietuvą plūstant karo pabėgėliams iš Ukrainos, Lietuva imasi papildomų paramos ukrainiečiams priemonių. Jau kitą savaitę Socialinės apsaugos ir darbo ministerija pateiks siūlymą skirti paramą ukrainiečius apgyvendinusiems lietuviams. Taip pat bus organizuojama milžiniška paramos ukrainiečiams rinkimo akcija, jiems bus suteikiamos maisto kortelės.

Tokio skurdo masto nesitikėta: kas aštuntas žmogus negali nusipirkti skanesnio kąsnio

Maždaug kas 8–9 žmogus negali sau leisti nusipirkti ir valgyti kokybiško norimo maisto, rodo naujausi duomenys. Taip pat daugiau nei dvigubai išaugo maisto paklausa „Caritas“ valgyklose. Pastebima, kad problemą spręsti būtų galima mažinant iššvaistomo maisto kiekius.

„Geriausias iki...“ ir „Tinka vartoti iki...“ – visiškai skirtingi dalykai: daugelis maistą išmeta per anksti

Tyrimai rodo, kad kas ketvirtas lietuvis maistą išmeta bent kartą per savaitę, o kas antras – bent kelis kartus per mėnesį. Viena priežasčių – kai kuriuos suklaidinantys galiojimo laiką nurodantys užrašai ant maisto produktų pakuočių. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos teigimu, daugelis vartotojų neskiriai dviejų panašiai skambančių žymėjimų, kurių reikšmės yra visiškai skirtingos – „Geriausias iki...“ bei „Tinka vartoti iki.

Policija pradėjo tyrimą dėl „Heil Hitler“ užrašo ant Kauno sinagogos

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl užrašo ant Kauno choralinės sinagogos iškabos „Heil Hitler“, šlovinančio nacių Vokietijos lyderį Adolfą Hitlerį. „Įvykis užregistruotas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas“, – BNS šeštadienio vakarą sakė policijos atstovas spaudai Ramūnas Matonis. Pasak jo, tyrimas pradėtas dėl neapykantos kurstymo. Už tai numatyta bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.
Kriminalai 2019-11-23

Buvusio Vilniaus geto vietoje iškilo reikšmingas simbolis

  Minint 75-ąsias Vilniaus žydų geto likvidavimo metines Rūdninkų skvere iš akmenų sudėta Dovydo žvaigždė. Sekmadienį pagerbdamas Holokausto aukų atminimą čia maldą sukalbės Lietuvoje viešintis popiežius Pranciškus.   Į ceremoniją buvusio geto teritorijoje susirinko daugiau kaip 50 žmonių, kurie į metalinį Dovydo žvaigždės karkasą lėtai dėjo atminimo akmenėlius, juos pagal žydų tradicijas įprasta atnešti lankant kapus.
Aktualijos 2018-09-23
Į viršų