rusijos ledo ritulio rinktinė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rusijos ledo ritulio rinktinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rusijos ledo ritulio rinktinė“.

Vyrų ledo ritulio turnyre Pekine Rusijos rinktinė toliau neklumpa

Penktadienį antrą pergalę Pekino olimpinio ledo ritulio turnyre iškovojo Rusijos olimpinis komitetas. Užvakar Šveicarijos rinktinę nugalėję rusai, šį kartą 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) įveikė Danijos pasipriešinimą, kuriai tai buvo pirmoji nesėkmė. Pirmasis ir pagrindinis rungtynių įvartis į vartus krito antrame kėlinyje, kai pasižymėjo 24-erių metų rusas Pavelas Karnaukchovas (28:18).scan Rusai žaidė itin drausmingai ir per pirmuosius du kėlinius nei karto nepažeidė taisyklių.
2022-02-11

Rusijos ledo ritulininkai nusileido suomiams vilkėdami SSRS aprangas

Sekmadienį, Rusijos vyrų ledo ritulio rinktinė pralaimėjo priešininkams iš Suomijos. Kas įdomu, jog rusai į aikštę žengė vilkėdami „retro“ SSRS aprangas. Suomiai nugalėjo rusus rezultatu 3:2 „Channel One Cup“ turnyre, vykstančiame Maskvoje. Rusai ikoniškas aprangas vilkėjo norint paminėti 75 metų ledo ritulio jubiliejų Rusijoje. „Man tai patinka, nes Sovietų ledo ritulininkai pasiekė istorinių pasiekimų ir buvo žinomi, kaip vieni geriausių pasaulyje.
2021-12-20

Šokas Rusijos ledo ritulyje – atleistas latvis, su rinktine triumfavęs Pjogčange

Rusijos ledo ritulio rinktinė atleido vyriausią trenerį Olegą Znaroką, likus vos trims savaitėms iki pasaulio čempionato pradžios. Latvis su Rusijos rinktine vasarį triumfavo Pjongčango žiemos žaidynėse, ne kartą tapo prizininku pasaulio pirmenybėse. Kol kas nei federacija, nei pats O.Znarokas nekomentuoja situacijos. Tai antras smūgis latviui per pastarąjį laikotarpį – neseniai jo treniruojama Sankt Peterburgo SKA KHL lygos pusfinalyje pralaimėjo Maskvos CSKA.
2018-04-13

Rusai euforijoje: po 20 metų ledo ritulio rinktinė – Pjongčango finale!

Rusijos ledo ritulininkai pasiekė išsvajotąjį olimpinių žaidynių finalą. Pjongčange vykusiame pirmajame pusfinalio susitikime Rusijos rinktinė po nuožmios kovos įveikė Čekijos ledo ritulio rinktinę 3:0. Prasibrauti į olimpiados finalą rusams pavyko po 20 metų pertraukos. Pirmąjį įvartį olimpiniams atletams iš Rusijos 27-ą minutę pelnė Nikita Gusevas.
2018-02-23

Rusų ledo ritulininkai pasityčiojo iš norvegų ir žengė į olimpinio turnyro pusfinalį

Olimpinių atletų iš Rusijos rinktinė Pjongčange vykstančiose žaidynėse žengė į ledo ritulio turnyro pusfinalį. Ketvirtfinalyje jie net 6:1 (3:0, 2:1, 1:0) nušlavė Norvegiją. Pusfinalyje rusai žais su Čekijos rinktine, kuri pirmajame ketvirtfinalyje 3:2 palaužė JAV.
2018-02-21

Po sensacingo pralaimėjimo olimpiniame ledo ritulio turnyre rusai išliejo pyktį ant slovėnų

Atsigavusi po sensacingo pralaimėjimo olimpinio turnyro pradžioje iš Rusijos atletų sudaryta rinktinė kaip reikiant pamokė Slovėniją - B grupės rungtynėse šventė pergalę net 8:2 (2:0, 4:1, 2:1). Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Kirilas Kaprizovas. Kitose grupės rungtynėse JAV rinktinė taip pat įsirašė pirmą pergalę - 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) palaužė slovakus. Dabar B grupėje visos komandos turi po vieną pergalę ir pralaimėjimą. Kiek vėliau kovos ir C grupės ekipos.
2018-02-16

Sensacija: rusų ledo ritulininkai išvaistė dviejų įvarčių persvarą ir žaidynes pradėjo nesėkme

Iš Rusijos atletų sudaryta ledo ritulio rinktinė nesėkmingai pradėjo kovas Pjončango olimpinėse žaidynėse. B grupės rungtynėse jie 2:0 pirmavo prieš slovakus, bet galiausiai pralaimėjo 2:3 (2:2, 0:0, 0:1). Sužaidus vos keturias minutes rusai jau pirmavo 2:0, po Vladislavo Gavrikovo ir Kirilo Kaprizovo įvarčių. Skirtumą 16-ąją pirmo kėlinio minutę švelnino Peteris Olvečky, o dar po dviejų minučių lygino Martinas Bakosas.
2018-02-14

Panašu į skandalą: JAV rinktinės gerbėjas rusų rūbinėje apšlapino kapitono marškinėlius

Internete pasirodė skandalingas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas JAV ledo ritulio sirgalius besišlapinantis ant Rusijos ledo rinktinės žaidėjo aprangos, praneša „Daily Mirror“. Vaizdo įraše matyti, kaip vyras su draugu patenka į rusų rinktinės persirengimo kambarį ir apšlapina vieno iš rinktinės žaidėjų aprangą. Anot leidinio, vaizdo įrašas buvo nufilmuotas prieš JAV pralaimint šeimininkei Rusijai 2016-ųjų Pasaulio ledo ritulio čempionate.
2016-05-24

Rusijos rinktinės rekordinė pergalė Senojo žemyno Euroturo ledo ritulio varžybų turnyre

Įspūdingą pergalę keturių pajėgiausių Europos ledo ritulio rinktinių 2015-2016 metų sezono Euroturo varžybų antrojo turnyro - „Pirmojo kanalo taurė“ – antrajame ture iškovojo Rusijos rinktinė.
2015-12-20

Rusijos ledo ritulio rinktinės treneris finale pliekė savo auklėtinius keiksmažodžių lavina

52 metų Rusijos ledo ritulio rinktinės treneris Olegas Znarokas iš keiksmažodžių galėtų pastatyti dangoraižį. Rusijoje išplitęs garso įrašas su šio specialisto monologu rinktinės drabužinėje net didžiausiam keikūnui pasirodytų gerokai persūdytas. „Ar suk... bl... apsimokėjo gauti baudos minutes? Bl... ar apsimokėjo – aš klausiu tavęs. Jūs ką, visai išb..., išmušti ritulio negalite? Tada bl...už kojų kabinkitės. <...>. Jūs ką – visai išb.