Penktadienį antrą pergalę Pekino olimpinio ledo ritulio turnyre iškovojo Rusijos olimpinis komitetas.

Užvakar Šveicarijos rinktinę nugalėję rusai, šį kartą 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) įveikė Danijos pasipriešinimą, kuriai tai buvo pirmoji nesėkmė.

Pirmasis ir pagrindinis rungtynių įvartis į vartus krito antrame kėlinyje, kai pasižymėjo 24-erių metų rusas Pavelas Karnaukchovas (28:18).scan

Rusai žaidė itin drausmingai ir per pirmuosius du kėlinius nei karto nepažeidė taisyklių. Tik trečiojo kėlinio viduryje danai pirmą kartą įgavo kiekybinę persvarą, tačiau jos nesugebėjo išnaudoti.

Patys danai penkis kartus pažeidė taisykles, tačiau ir rusai nei vienos iš šių progų neišnaudojo.

Likus žaisti 1 min. 52 sek. danai dar pakeitė vartininką šeštuoju aikštės žaidėju, tačiau įvarčio taip ir nepasiekė, tuo tarpu rusas Kirillas Semyonovas (59:54) įmušė įvartį į tuščius vartus.

Danai pirmose čempionato rungtynėse 2:1 įveikė Čekiją.

Paskutiniąsias grupių etapo rungtynes rusai žais vasario 12-ą dieną prieš Čekiją, tuo tarpu danų tuo pat metu lauks rungtynės su Šveicarija.