romainas grosjeanas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „romainas grosjeanas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „romainas grosjeanas“.

„F-1“ komandos bolidų remontams išleido virš 20 mln. eurų

„Formulės 1“ žurnalas Nyderlanduose pristatė tradicinį sezono nelaimėlių reitingą, kuriame čempionato dalyviai klasifikuojami pagal tai, kiek nuostolių pridarė komandai dėl savo avarijų ir kitų nelaimingų atsitikimų. Žinoma, skelbiami duomenys yra neoficialūs.
2021-01-01

Grosjeanas apie šiurpią avariją: „Vienu momentu jau buvau susitaikęs su mirtimi“

Sekmadienį Bahreine vykusiose 15-osiose „Formulės 1“ sezono lenktynėse per stebuklą mirties išvengė Romainas Grosjeanas iš „Haas“ komandos. Jau pirmajame rate jis išlėkė iš trasos ir rėžėsi į barjerus. Prancūzo bolidas lūžo į dvi dalis ir paskendo liepsnose. R.Grosjeanas pusę minutės praleido ugnyje, o trasoje buvę žmonės sulaikė kvapą. Laimei, trasos maršalai nedvejojo ir puolė gelbėti prancūzą, gesindami ugnį.
2020-12-05

Siaubas F-1 lenktynėse: bolidas sprogo pusiau, Grosjeanas vadavosi iš ugnies

Sekmadienį Bahreine vykusios 15-osios sezono lenktynės pažymėtos siaubinga avarija ir eiline Lewiso Hamiltono pergale. Jau pirmajame rate jis išlėkė iš trasos ir rėžėsi į barjerus. Prancūzo bolidas sprogo į dvi dalis ir paskendo liepsnose. R.Grosjeanas pusę minutės praleido ugnyje, o trasoje buvę žmonės sulaikė kvapą. Laimei, trasos maršalai nedvejojo ir puolė gelbėti prancūzą, gesindami ugnį.
2020-11-29

„Ferrari“ sugadino dvigubą „Mercedes“ šventę Vengrijoje

Sezono lyderė „Mercedes“ ilgai pretendavo į dvigubą pergalę „Formulės-1“ Vengrijos etape, bet, likus penkiems ratams, tarp dviejų „Mercedes“ lenktynininkų įsiterpė abu „Ferrari“ pilotai. „Hungaroring“ trasoje nugalėjo vairuotojų įskaitoje pirmaujantis Lewisas Hamiltonas. 33-ejų britas 70 ratų įveikė greičiausiai – per valandą, 37 minutes, 16,427 sekundės. Kone visas lenktynes įnirtinga kova vyko dėl antrosios vietos.
2018-07-29

Silverstone iš pirmosios pozicijos startuos Lewisas Hamiltonas

Sekmadienio „Formulės-1“ lenktynes Silverstone iš pirmosios pozicijos pradės titulą ginantis Lewisas Hamiltonas. „Mercedes“ vairuojantis britas paskutinį kvalifikacijos ratą įveikė per minutę, 25,892 sekundės, atimdamas „pole“ poziciją iš iki paskutinių sekundžių pirmavusio sezono lyderio Sebastiano Vettelio. „Ferrari“ vokietis užfiksavo minutę, 25,936 sekundės. Antrąją starto juostą taip pat sudarys „Ferrari“ ir „Mercedes“ lenktynininkai.
2018-07-07

Paskutiniąsias lenktynes iš pirmosios vietos pradės čempionų komandos suomis

Baigėsi paskutiniojo šio „Formulės-1“ sezono kvalifikacija. Abu Dabyje triumfavo čempionų titulą užsitikrinusio „Mercedes“ pilotas Valtteri Bottas. 28-erių suomis greičiausią ratą įveikė per minutę 36,231 sekundės. V. Bottas aplenkė komandos draugą Lewisą Hamiltoną (1 minutė 36,403 sekundės) ir „Ferrari“ lyderį Sebastianą Vettelį (1 min. 36,777 sek.). Toliau rikiavosi Danielis Ricciardo, Kimi Raikkonenas, Maxas Verstappenas, Nico Hulkenbergas, Sergio Perezas, Estebanas Oconas, Felipe Massa.
2017-11-25

Atotrūkis didėja: Lewisas Hamiltonas – pirmas, Sebastianas Vettelis nefinišavo

„Formulės-1“ čempionato lyderis Lewisas Hamiltonas laimėjo dar vienas lenktynes. 32-ejų britas triumfavo sekmadienį Japonijoje. Pagrindinis „Mercedes“ piloto konkurentas Sebastianas Vettelis nefinišavo. L. Hamiltonas 53 ratus įveikė per valandą 27 minutes 31,193 sekundės. „Tu šiandien buvai greitas, žmogau“, – po finišo L. Hamiltonas gyrė Maxą Verstappeną. 20-metis „Red Bull“ lenktynininkas finišo liniją kirto antras, nugalėtojui pralaimėjęs 1,211 sekundės.
2017-10-08

Klaidų kupinoje kvalifikacijoje – Sebastiano Vettelio triumfas

„Formulės-1“ Singapūro lenktynių kvalifikaciją šeštadienį laimėjo Sebastianas Vettelis. „Ferrari“ pilotas greičiausią ratą įveikė per minutę 39,491 sekundės. Sekmadienį pirmąją starto juostą, kartu su S. Vetteliu, sudarys „Red Bull“ lenktynininkas Maxas Verstappenas (1 minutė 39,814 sekundės). Trečias startuos pastarojo komandos draugas Danielis Ricciardo (1 min. 39,840 sek.), ketvirtas – dar vienas „Ferrari“ pilotas Kimi Raikkonenas (1 min. 40,069 sek.
2017-09-16

Belgijoje – užtikrintas Lewiso Hamiltono triumfas

„Formulės 1“ Belgijos etapo lenktynes laimėjo britas Lewisas Hamiltonas. 32-ejų „Mercedes“ lenktynininkas pirmavo kone viso savaitgalio metu. L. Hamiltonas pirmas kirto finišo liniją po 44 ratų Belgijos „Spa“ trasoje, užtrukęs valandą 24 minutes, 42,82 sekundės. Antrąją vietą užėmė Sebastianas Vettelis („Ferrari“, atsiliko 2,358 sekundės), trečiąją – Danielis Ricciardo („Red Bull“, +10,791 sek.). Taškų taip pat iškovojo Kimi Raikkonenas („Ferrari“, +14,471 sek.
2017-08-27

Austrijoje – suomio dominavimas: Valtteri Bottas pirmavo visas lenktynes

Sekmadienį „Formulės 1“ Austrijos etapo lenktynes laimėjo suomis Valtteri Bottas. „Mercedes“ pilotas pirmavo nuo starto iki finišo. Antras ant podiumo lipo Sebastianas Vettelis, trečias – Danielis Ricciardo. V. Bottas 71 ratą įveikė per valandą 21 minutę 48,523 sekundės. S. Vettelis nuo nugalėtojo atsiliko 0,658 sekundės, D. Ricciardo – 6,012. Nedaug iki pirmojo trejeto pritrūko Lewisui Hamiltonui. „Mercedes“ pilotas liko ketvirtas, komandos draugui pralaimėjęs 7,430 sekundės.