rogučių sportas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rogučių sportas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rogučių sportas“.

Rogučių sporto dviviečių finaluose latviai liko šalia prizininkų pakylos

Trečiadienį Pekino žiemos olimpinių žaidynėse išdalinti medalių komplektai įspūdingais greičiais pasižyminčioje dviviečių rogučių rungtyje. Aukso medalius čia iškovojo Vokietijos tandemas Tobiasas Wendlis ir Tobiasas Aritas (1:56,554). Bendroje dviejų finalinių nusileidimo laiko sumoje jie 0,099 sek. aplenkė tautiečius Tonį Eggertą ir Saschą Beneckeną. Bronzą iškovojo austrai Thomasas Steu ir Lorenzas Kolleris (+0,511). Šalia prizininkų pakylos liko dvi Latvijos komandos.
2022-02-09

Pekine - istorinis Vokietijos rogučių sporto atstovės iškovojimas

Pekino žiemos olimpinėse žaidynėse antradienį tęsėsi medalių dalybos. Į rogučių sporto istoriją įsirašė 34-erių Vokietijos legenda Natalie Geisenberger. Ji keturis kartus trasą įveikė per 3 min. 53.454 sek., trečioje olimpiadoje iš eilės laimėjo auksą, o iš viso iškovojo penktąjį olimpinį auksą per karjerą. N. Geisenberger tapo pirmąja rogučių sporto atstove per istoriją, 5 kartus tapusia olimpine čempione. Nė viena kita moteris ar vyras to nepadarė.
2022-02-08

Pamatykite: apmaudi latvio klaida nubraukė viltis iškovoti olimpinį medalį

Latvijos rogučių sporto meistras 23-ejų Kristers Aparjods buvo labai arti bronzos medalio vyrų vienetų finale. Į nugaras lyderiams kvėpavęs perspektyvus Latvijos rogutininkas sudegė paskutiniame važiavime. Olimpiniu čempionu tapo pasaulinio reitingo lyderis vokietis Johannesas Ludwigas, nusileidęs per 3 min. 48,735 sek. Jis buvo greičiausias trijose iš keturių lenktynių.
2022-02-06

Latvijos rogučių atstovams – Sočio olimpiados bronza ir komandų estafetės rungtyje

Antrąjį bronzos medalį Sočio (Rusija) žiemos olimpiados rogučių varžybose Latvija pelnė žaidynėse debiutavusiose komandų estafetės - moteris, vyras ir vyrų dvivietė - rungtyje. Ketvirtadienį Eliza Tiruma, Martinas Rubenis, Andris Sicas ir Juris Sicas distanciją įveikė per 2 minutes 47,295 sekundės.
2014-02-13

Vokietijos sportininkai po dvylikos metų pertraukos triumfavo dviviečių rogučių varžybose

Trečiąjį aukso medalį Sočio (Rusija) žiemos olimpiados rogučių varžybose Vokietijai iškovojo šio sezono lyderiai Tobias Wedlas ir Tobias Arltas, trečiadienį triumfavę dviviečių rogučių varžybose. 26-erių metų pasaulio čempionai dviejuose nusileidimuose sugaišo 1 minutę 38,933 sekundės ir, 0,522 sekundės aplenkę Turino bei Vankuverio olimpinių žaidynių čempionus austrus Andreasą bei Wolfgangą Lingerius, šios rungties olimpinį auksą Vokietijai iškovojo po dvylikos metų pertraukos.
2014-02-12

Sočyje moterų vienviečių rogučių varžybose dvigubas Vokietijos sportininkių triumfas

2014 metų Sočios žiemos olimpinių žaidynių rogučių sporto moterų vienviečių varžybos antradienį baigėsi dviguba Vokietijos sportininkių pergale. Olimpine čempione tapo Vankuverio žaidynių bronzinė prizininkė Natalie Geisenberger. Keturiuose bandymuose sugaišusi 3 minutes 19,768 sekundės 26-erių metų pasaulio čempionė net 1,139 sekundės aplenkė olimpinės čempionės titulą praradusią tėvynainę Tatjaną Huefner.
2014-02-11

Įspūdingi rogučių sportininkų šalmai: nuo baugios kaukolės iki smegenų vingių

Rogučių sportas – pavojinga sporto šaka, kurioje sportininkas su rogutėmis leidžiasi lediniu taku. Atletai šioje sporto šakoje pasiekia net 130 kilometrų per valandą greitį, taigi šalmas yra labai svarbus šio sporto elementas. Bet sportas dažnai tampa ir ta vieta, kurioje pasireiškia kūribingumas. Todėl jei jau sportininkams tenka užsidėti ant galvos šalmą, jis gali būti gražus, originalus ir meniškas. Rusų naujienų portalas AdMe.
2014-02-11

Vietoj apšilimo: amerikietę K. Hansen Sočyje išgarsino įspūdingi šokio judesiai

Australų lengvaatletei Michellei Jenneke ar amerikiečių banglentininkei Anastasiai Ashley JAV rogučių sporto atstovė Kate Hansen gal ir neprilygs, tačiau Sočio olimpiadoje pastaroji spėjo pagarsėti įspūdingais šokio judesiais, atliekamais vietoj apšilimo. Balsas.lt anksčiau rašė apie 20 metų barjerinio bėgimo atstovę M. Jenneke, žaibiškai išgarsėjusią internete savo seksualiu šokiu prieš pat varžybų startą.
2014-02-11

Sočyje Vokietijos sportininkas apgynė rogučių sporto olimpinio čempiono titulą

Sočio (Rusija) žiemos olimpiadoje čempiono titulą apginti pavyko 24-erių metų vokiečiui Felixui Lochui, kuris sekmadienį triumfavo rogučių varžybose. Nugalėtojo, kuris pasaulio čempionu buvo aštuonis kartus, bendras keturių važiavimų trasa laikas - 3 minutės 27,526 sekundės. Vokietijos sportininkas sužlugdė 42-ejų metų ruso Alberto Demčenkos viltis tapti vyriausiu amžiumi visų laikų olimpiniu čempionu.
2014-02-09

Gruzijoje palaidotas žuvęs olimpietis

Gruzijoje šeštadienį savo gimtajame mieste buvo palaidotas olimpietis Notaras Kumaritašvilis, kuris žuvo likus vos kelioms valandoms iki Vankuverio žiemos žaidynių atidarymo. Lemtingu sportininkui tapo nusileidimas rogutėmis Vistlerio trasa. Išlėkęs iš trasos, gruzinas trenkėsi į metalinius stulpus. 21 metų rogutininko laidotuvėse dalyvavo aukščiausi šalies politikai.