robertas Duchnevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „robertas Duchnevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „robertas Duchnevičius“.

Ministerija vertins Duchnevičiaus siūlymą leisti merams tuokti

Teisingumo ministerija vertins Vilniaus rajono mero Roberto Duchnevičiaus siūlymą leisti merams tuokti jaunavedžius, dėl to kreipėsi į Lietuvos savivaldybių asociaciją (LSA). „Vilniaus rajono mero pasidalinta idėja dėl galimybės įtraukti merus į subjektų, galinčių atlikti santuokos registravimo ceremoniją, sąrašą yra galima. Iš pirmo žvilgsnio ji dera ir su Vietos savivaldos įstatyme numatytomis mero funkcijomis“, – komentare BNS šią savaitę nurodė ministerija.

Kreipėsi į ministrę su siūlymu: leiskite merams tuokti jaunavedžius

Vilniaus rajono meras Robertas Duchnevičius kreipėsi į teisingumo ministrę Eweliną Dobrowolską, prašydamas apsvarstyti galimybę leisti merams tuokti jaunavedžius. Kaip pranešė rajono savivaldybė, jis siūlo papildyti merais subjektų, galinčių atlikti santuokos registravimo ceremoniją, sąrašą.

Robertas Duchnevičius: tarybos veiklos reglamentas neatitinka teisės aktų, yra taisytinas

Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) paskelbus, kad Vilniaus rajono savivaldybės taryba veiklos reglamente nepagrįstai įtvirtino kai kurias išmokas, referentų pareigybes, rajono meras Robertas Duchnevičius teigia, kad dokumentas „yra taisytinas ir neatitinka galiojančių teisės aktų“. „Naujas mūsų reglamentas, kuris keistas pagal Vyriausybės atstovo siūlymus, mano nuomone, dar daug kur yra taisytinas ir neatitinka galiojančių teisės aktų, ten yra dalykai, kurie susiję su įmonių valdymu, kur aš kaip...
Aktualijos 2024-03-21

Robertas Duchnevičius: dar neaišku, ar per kibernetinę ataką buvo nutekinti gyventojų duomenys

Vilniaus rajono meras Robertas Duchnevičius sako, jog dar nėra aišku, ar per šią savaitę savivaldybėje įvykusią kibernetinę ataką buvo nutekinti gyventojų duomenys. „Tokios informacijos (kad gyventojų duomenys nutekėjo – BNS) kol kas neturime, bet versijas galime daryti įvairias. Kai kažkur tai pasimatys, iš karto pranešime“, – BNS šeštadienį sakė R. Duchnevičius.  Vis dėlto jis neatmetė, jog įvykus tokiam įsilaužimui gyventojų duomenys gali būti nutekinti.

Robertas Duchnevičius: sprendimą dėl prezidento rinkimų LSDP priims vasarį

Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) sprendimą dėl dalyvavimo prezidento rinkimuose priims vasarį, sako Vilniaus rajono meras, partijos rinkimų štabo vadovas Robertas Duchnevičius. „Šitą atsakymą jus išgirsite vasario 3 dieną, kai konferencija ir patvirtins galutinį kandidatą ar panašiai. Iki vasario 3 dienos dar bus diskusijos“, – žurnalistams šeštadienį sakė politikas. Vis tik jis teigė, kad kol kas nesvarstoma nekelti savo kandidato ir paremti vieną iš jau esančių.

Skuodis su Duchnevičiumi aptars kelių finansavimą Vilniaus rajone

Susisiekimo ministras Marius Skuodis antradienį su Vilniaus rajono meru Robertu Duchnevičiumi bei savivaldybės atstovais aptars kelių finansavimo, infrastruktūros plėtros klausimus. M. Skuodis su meru ir savivaldybės atstovais taip pat aptars keleivių laukimo paviljonų įrengimo galimybes valstybinės reikšmės keliuose, vietinės reikšmės kelių ir gatvių teisinio registravimo problematiką ir tikslinį finansavimą svarbiems vietinės reikšmės kelių objektams, pranešė Susisiekimo ministerija.
2023-11-07

Šildymo sezonas Lietuvoje: Vilniaus rajono gyventojais galės prašyti subsidijos

Vilniaus rajono savivaldybės taryba galutinai pritarė sprendimui šio rajono gyventojams nuo spalio 1 d. iki metų galo subsidijuoti centralizuotai tiekiamos šilumos kainos dalį, jei ši bus didesnė už vidutinę kainą Lietuvoje, rašoma pranešime žiniasklaidai.  Pasak Vilniaus rajono mero Roberto Duchnevičiaus, jau praėję metai parodė, kad energijos kainos gali netikėtai išaugti, o tokie neplanuoti pokyčiai turi didelę neigiamą įtaką gyventojų finansinei padėčiai.
2023-10-25

Vilniaus rajono politikai vėl atmetė mero siūlymą dėl 120 eurų kompensacijų už darželius

Vilniaus rajono savivaldybės taryba dar kartą atmetė mero Roberto Duchnevičiaus siūlymą numatyti 120 eurų kompensaciją tėvams, kurių vaikai lanko privačius darželius, negavę vietos valstybiniuose. Šį klausimą meras grąžino svarstyti pakartotinai, nes praėjusį posėdį taryba pritarė Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) siūlymui, jog kompensacija turėtų siekti 25 eurus, nors anksčiau buvo išreiškusi palaikymą R. Duchnevičiaus projektui.

Duchnevičius vetavo sprendimą dėl 25 eurų kompensacijos už darželį

Vilniaus rajono meras socialdemokratas Robertas Duchnevičius vetavo šią savaitę tarybos priimtą sprendimą dėl 25 eurų kompensacijos už privatų darželį ir siūlo grįžti prie jo teikto pradinio 120 eurų siūlymo. Meras penktadienį pasirašė potvarkį, kurio grąžino Vilniaus rajono savivaldybės tarybai pakartotinai svarstyti klausimą dėl mėnesinio mokesčio kompensavimo vaikams, negavusiems vietos valstybinėse ugdymo įstaigose.

Socialdemokratų 2024 metų rinkimų štabui vadovaus Duchnevičius

Opozicinės Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) kitais metais vyksiančių rinkimų štabui vadovaus Vilniaus rajono meras Robertas Duchnevičius. Jo kandidatūrą patvirtino šeštadienį posėdžiavusi LSDP taryba, pranešė partija. Kitąmet Lietuvoje vyks prezidento, Europos Parlamento ir Seimo rinkimai. Šiuo metu Seime socialdemokratai turi 12 atstovų, tačiau pagal visuomenės nuomonės apklausas, tai yra populiariausia partija Lietuvoje.
Aktualijos 2023-09-09
REKLAMA
REKLAMA

Duchnevičius: ministro reakcija dėl Valotkos džiugina, bet sprendimai nėra rimti

Vilniaus rajono meras socialdemokratas Robertas Duchnevičius sako, jog kultūros ministro reakcija į Valstybinės lietuvių kalbos inspekcijos vadovo Audriaus Valotkos pasisakymus džiugina, tačiau skirta pastaba nėra rimtas sprendimas, o tik „situacijos užglaistymas“ „Mane džiugina, kad ministras bendrai sureagavo, kad institucijos atitinkamos sureagavo“, –  antradienį žurnalistams sakė meras „Vienas dalykas yra kai mes diskutuojame dėl teisės normų taikymo, kitas dalykas kai valdininkas tok...

Kairys: Valstybinės kalbos inspekcijos vadovo pasisakymus įvertins komisija

Kultūros ministras Simonas Kairys penktadienį pranešė pasirašęs įsakymą Valstybinės kalbos inspekcijos vadovo Audriaus Valotkos pasisakymams įvertinti. „Prieš išeidamas atostogų dar pasirašiau įsakymą dėl komisijos sudarymo Valstybinės kalbos inspekcijos vadovo A. Valotkos pasisakymams įvertinti. Inspekcijos vadovas jau seniai maišosi, ar kalba su draugais virtuvėje prie stalo, ar tai daro eteryje.

Duchnevičius stojo ginti Vilniaus rajone gyvenančius lenkus: apskundė Kalbos inspekcijos vadovą

Vilniaus rajono meras Robertas Duchnevičius ketvirtadienį kreipėsi į kultūros ministrą Simoną Kairį ir Valstybinės lietuvių kalbos komisijos pirmininkę Violetą Meiliūnaitę dėl Valstybinės kalbos inspekcijos viršininko Audriaus Valotkos išsakytų teiginių. Pasak mero, A. Valotkos LRT radijo laidoje „Aktualus pokalbis“ ketvirtadienį išsakyti apibūdinimai kursto tautinę nesantaiką.

Vilniaus rajono autobusų parkas sieks įsigyti bent 15 elektrinių autobusų

Vilniaus rajono autobusų parkas sieks įsigyti bent 15 elektrinių autobusų – Vilniaus rajono savivaldybės taryba po pateikimo pritarė, kad įmonė teiktų paraišką paramai. Vilniaus rajono meras Robertas Duchnevičius teigė, kad bendra projekto vertė siektų apie 5 mln. eurų. „Vilniaus rajone turime plėtoti investicijas į atsinaujinančią energetiką, žmonių aplinkai draugišką infrastruktūrą, transporto priemones, kitus objektus“, – pranešime sakė R. Duchnevičius.
2023-07-19

Vilniaus rajono vicemeru Duchnevičius siūlo socialdemokratą Vaitkevičių

Vilniaus rajono meras Robertas Duchnevičius į vicemero pareigas siūlo socialdemokratą Algį Vaitkevičių. Ketvirtadienį savivaldybėje buvo įregistruotas tarybos sprendimo projektas dėl A. Vaitkevičiaus paskyrimo. „Jeigu viskas tiks, nes čia tik projektas, tai kitą savaitę bus teikiama tada (kandidatūra – BNS)“, – BNS penktadienį sakė meras.

Naujas Andriulytės karjeros etapas – dirbs mero Duchnevičiaus komandoje

Buvusi Vilniaus miesto tarybos ir Seimo narė Agnė Andriulytė tapo naujai išrinkto Vilniaus rajono mero Roberto Duchnevičiaus padėjėja. Vilniaus rajono savivaldybės puslapyje A. Andriulytė įrašyta kaip viena iš trijų R. Duchnevičiaus padėjėjų. Pirmasis apie tai pranešė delfi.lt. 2008–2012 m. A. Andriulytė, tuomet dar turėjusi Zuokienės pavardę, buvo Seimo narė, dirbo Europos ir Sveikatos reikalų komitetuose, priklausė Mišriai Seimo narių grupei.

Duchnevičius Vilniaus rajono administracijos direktoriumi paskyrė Kondratovičių

Vilniaus rajono meras socialdemokratas Robertas Duchnevičius savivaldybės administracijos direktoriumi paskyrė buvusi susisiekimo viceministrą Vladislavą Kondratovičių. „Šiandien pasirašiau potvarkį, bus Vladislav Kondratovič“, – BNS antradienį sakė rajono meras.
Aktualijos 2023-05-02

Naujasis Vilniaus rajono meras Robert Duchnevič papasakojo, ką planuoja padaryti su šia savivaldybe

Kovo 19 d., suskaičiavus visus balsus Vilniaus rajono savivaldybės rinkimų apylinkėse, paaiškėjo, kad rinkimus sensacingai laimėjo ir Vilniaus rajono meru tapo Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) kandidatas Robert Duchnevič. Visgi daugiausia mandatų Vilniaus rajone iškovojo LLRA-KŠS. Interviu portalui „Made In Vilnius“ papasakojo, kaip spręs švietimo ir gatvių klausimas, kokia ateitis lauks Nemenčinės komunalininko ir kokie dideli projektai bus įgyvendinami Vilniaus rajone.

Duchnevič: dėl bendradarbiavimo taryboje su LLRA-KŠS derybos bus po Velykų

Išrinktasis Vilniaus rajono meras socialdemokratas Robertas Duchnevičius teigia, kad su Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) atstovais, kurių taryboje bus 18, dėl bendradarbiavimo tarsis po Velykų. Socialdemokratų lyderės Vilijos Blinkevičiūtės duomenimis, partija maždaug pusėje savivaldybių jau sudarė koalicijas ir bus valdančiojoje daugumoje.  Derybas atidėti po Velykų, pasak R. Duchnevičiaus, paprašė LLRA-KŠS atstovai.
Aktualijos 2023-04-01

Duchnevičius kitą savaitę žada kreiptis į išrinktus tarybos narius dėl bendradarbiavimo

Išrinktasis Vilniaus rajono meras socialdemokratas Robertas Duchnevičius kitą savaitę planuoja oficialiai kreiptis į išrinktus tarybos narius dėl bendradarbiavimo. Politikas šeštadienį BNS sakė kol kas šio žingsnio nežengęs, nes laukęs, kol Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtins rinkimų rezultatus. Tai padaryta penktadienį.

Duchnevičius Vilniaus rajone žada siekti plačios koalicijos su LLRA-KŠS

Vilniaus rajone mero rinkimus prieš Lietuvos lenkų rinkimų akcijos–Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) kandidatą laimėjęs socialdemokratas Robertas Duchnevičius sako, jog rezultatai rodo, kad gyventojai balsuoja nebesivadovaudami vien „tautiniu naratyvu“.  Jis taip pat sakė žadantis siekti plačios koalicijos su šia daugumą laimėjusia LLRA-KŠS ir kitais į centro dešinės koaliciją susibūrusiais politikais.  „Mums labai yra svarbu, kad tautinis naratyvas po truputi dingsta.

Duchnevičius: rezultatai rodo, kad tautinis naratyvas Vilniaus rajone po truputi nyksta

Vilniaus rajone mero rinkimus prieš Lietuvos lenkų rinkimų akcijos–Krikščioniškų šeimų sąjungos kandidatą laimėjęs socialdemokratas Robertas Duchnevičius sako, jog svarbu, kad gyventojai balsuoja nebesivadovaudami vien „tautiniu naratyvu“.  „Mums labai yra svarbu, kad tautinis naratyvas po truputi dingsta. Matėme, kad už mus balsą atidavė tiek dešiniųjų rinkėjas, tiek oponento Lietuvos lenkų rinkimų akcijos rinkėjas.

Pergalę švenčianti Blinkevičiūtė pasiuntė linkėjimą konservatoriams

Socialdemokratai švenčia laimėję daugiausiai merų Lietuvos savivaldybėse. Partijos pirmininkė Vilija Blinkevičiūtė tikino, kad tai lėmė tai, kad LSDP neskirto žmonių. Ji taip pat perdavė žinutę valdantiesiems konservatoriams, kuriems rinkimai susiklostė ne itin gerai. Vilniaus rajone istorinę pergalę pasiekęs Robertas Duchnevičius atskleidė, kaip įsivaizduoja darbą su taryboje daugumą turėsiančią Waldemaro Tomaszewskio partija.

Vilniaus rajono mero rinkimus laimėjęs Duchnevičius: būsiu atviras visiems

Vilniaus rajono mero rinkimus sekmadienį laimėjęs socialdemokratas Robertas Duchnevičius sako, kad bus atviras visiems žmonėms, bei žada suvienyti į savivaldybės tarybą patekusias politines jėgas.   „Aš labai esu dėkingas visiems žmonėms, rinkėjams nepaisant to, ar balsą atidavė už mane, ar už oponentą, aš tikrai sakau, kad būsiu tas žmogus, kuris bus atviras visiems“, – žurnalistams partijos būstinėje sakė R. Duchnevičius.

Vilniaus rajone Centro dešinės koalicija antrajame ture žada palaikyti Duchnevičių

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) atstovai, Liberalų sąjūdis bei Laisvės partija antrajame merų rinkimų ture Vilniaus rajone žada iš esmės palaikyti socialdemokratų kandidatą Robertą Duchnevičių. „Mūsų Centro dešinės koalicijos pozicija yra vieninga. Mes kažkokių konkrečių prašymų ar sutarčių nepasirašėme rėmimo, bet šita mintis mums ir prieš rinkimus buvo aiški.
Į viršų