Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ringa baltrušaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ringa baltrušaitė“.

Po sporto finansavimo reformos – kritikos lavina: „Teigiamų dalykų šioje visoje situacijoje nėra jokių“

2022 metais Seimas pakeitė Sporto įstatymą, o sporto šakų finansavimą atėmė iš Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ir perdavė biudžetiniai Nacionalinei sporto agentūrai. Tačiau praėjus šiek tiek laiko po pokyčių dabar dalis sporto atstovų kritikuoja naują lėšų skyrimo tvarką. Apie šią situaciją kritiškai atsiliepė ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė. „Kol kas teigiamų pokyčių mes nematome ir finansavimo kriterijuose.

LSFS prezidentu išrinktas Darius Šaluga

Lietuvos sporto federacijų sąjungos (LSFS) ataskaitiniame – rinkiminiame susirinkime organizacijos prezidentu išrinktas Darius Šaluga. Lietuvos bokso federacijai nuo 2012 metų vadovaujantis D. Šaluga sulaukė 46-ių LSFS susirinkimo dalyvių palaikymo, vienas balsavime susilaikė. Iš viso susirinkime dalyvavo 53 nariai. LSFS vienija 71 Lietuvos sporto federaciją ir asociaciją.
2021-04-29

Lietuvos lankininkai sostinėje pradėjo žiemos sezoną

Vilniaus miesto pirmenybių varžybomis savaitgalį buvo pažymėtas Lietuvos lankininkų žiemos sezono atidarymas. Varžybose dalyvavo sportininkai iš visos Lietuvos bei svečiai iš Latvijos ir Ispanijos. Olimpinių lankų vyrų grupėje pirmąją vietą iškovojo šiaulietis Kostas Šliauteris (113 taškų), aplenkęs latvius Jevgenijų Lipinį bei Eduardą Lapsinį. Moterų šaudančių olimpiniais lankais nugalėtoja tapo vilnietė Ringa Baltrušaitė.
2007-11-20

Lietuvos lankininkų sėkmė Latvijoje

Savaitgalį atvirajame Latvijos uždarų patalpų šaudymo iš lanko čempionate Lietuvos šauliai iškovojo šešis medalius.Olimpinių lankų grupėje pirmą vietą užėmė Lietuvos čempionas ir rekordininkas Tomas Kučinskas (1136 taškai). Jis pagerino du Lietuvos rekordus: pratime šaudant iš 25 m (25 m Ruond) išmušė 561-ą tašką ir pratime šaudant iš 18 m (18m Round) - 575-is taškus. Pastarasis rezultatas - pirmą kartą T.Kučinsko įvykdytas didmeistrio (tarptautinės klasės sporto meistro) normatyvas.
2007-03-05

Šaudymo iš lanko atstovai savaitgalį medalius dalijosi Šiauliuose

Savaitgalį Šiauliuose vyko Lietuvos uždarų patalpų šaudymo iš lanko čempionatas. Olimpinių lankų, moterų grupėje Lietuvos čempione tapo vilnietė Ringa Baltrušaitė aplenkusi vilnietę Liną Baranauskaitę bei trečiojoje pozicijoje likusią kaunietę Jurgitą Matušaitienę. Vyrų grupėje taikliausias buvo vilnietis Tomas Kučinskas. Sidabro medalis atiteko kauniečiui Arvydui Čepulioniui, bronza - uostamiesčio atstovui Taurūnui Lubiui.