rimanto grigo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rimanto grigo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rimanto grigo“.

Prezidentas, Teisėjų taryba imasi sprendimų dėl korupcija įtariamo Grigo

Prezidentas Gitanas Nausėda ir Teisėjų taryba imasi sprendimų, susijusių su korupcija įtariamo Kauno teisėjo Rimanto Grigo teisinės neliečiamybės panaikinimu ir atleidimu iš pareigų. Teisėsauga trečiadienį pranešė vykdanti ikiteisminius tyrimus, kurių duomenimis, teisėjas paėmė kyšį už sprendimą vienoje administracinėje byloje.
Aktualijos 2021-09-01

Lietuvos jaunimas nušlavė Egiptą

Lietuvos jaunių (U19) rinktinė pratęsė pergalių seriją pasaulio čempionato grupių etape. Rimanto Grigo auklėtiniai antrosiose B grupės rungtynėse nesunkiai 88:50 (22:13, 33:8, 19:12, 14:17) nugalėjo turnyro šeimininkus, Egipto krepšininkus.
2017-07-02

Medaliai ir kelialapis į finalą jau lietuvių rankose

Lietuvos jaunių krepšinio rinktinė tęsia pergalingą žygį Europos čempionate. Rimanto Grigo auklėtiniai turnyro pusfinalyje palaužė Vokietijos ekipą 69:62 (19:16, 12:14, 20:15, 18:17) ir pateko į finalą.
2016-12-21

Lietuvos jaunimo rinktinė čempionato starte palaužė Latviją

Lietuvos jaunių (iki 18 metų) vaikinų rinktinė pergalingai pradėjo Europos čempionatą. Rimanto Grigo auklėtiniai 50:62 (15:19, 12:10, 12:16, 11:17) įveikė Latvijos ekipą.
2016-12-16

Lietuvos jaunių rinktinė pergalingai baigė pasirengimą Europos čempionatui

Rimanto Grigo vadovaujama Lietuvos jaunių (iki 18 metų) rinktinė pergalingai baigė pasiruošimą Europos čempionatui. Trečiadienį lietuviai Samsune įveikė Švedijos bendraamžius 82:64 (21:14, 13:17, 24:11, 24:22). Rungtynių pradžioje ekipoms nepavyko įgyti didesnio pranašumo, o įpusėjus antrajam kėliniui lietuviai buvo besivejančių vaidmenyje.