Lietuvos jaunių (U19) rinktinė pratęsė pergalių seriją pasaulio čempionato grupių etape. Rimanto Grigo auklėtiniai antrosiose B grupės rungtynėse nesunkiai 88:50 (22:13, 33:8, 19:12, 14:17) nugalėjo turnyro šeimininkus, Egipto krepšininkus.

Po 8-ių Arnoldo Kulbokos taškų susitikimo pradžioje lietuviai buvo priekyje 11:3, o likusią kėlinio dalį taip pat sužaidė sėkmingai ir po pirmų dešimties minučių pirmavo – 22:13.

Sėkmingai į žaidimą antrajame kėlinyje įsiliejo ir Grantas Vasiliauskas, kai po jo trečio tolimo metimo lietuviai nutolo 33:15. Rungtynių nugalėtojas tapo aiškus kai Rimanto Grigo auklėtiniai sužaidė dar vieną sėkmingą atkarpą (19:4) ir atitrūko – 52:20.

Antroji rungtynių dalis buvo formalumas abiems ekipoms. Lietuviai išsaugojo saugią persvarą ir iškovojo antrą pergalę turnyre. Lietuvos rinktinėje taškus pelnė visi aikštelėje pasirodę krepšininkai.

Kitose B grupės rungtynėse Vokietija 69:49 įveikė Puerto Riko rinktinę su kuria lietuviai susikaus antradienį 21 valandą 30 minučių.

LIETUVA: A.Kulboka 19 tšk., T.Sedekerskis 11 tšk., G.Masiulis 10 tšk., M.Žukauskas 10 tšk., G.Vasiliauskas 9 tšk.

EGIPTAS: O.Elsheikh 14 tšk. (8 at. kam.), A.Khalaf 12 tšk. (8 at. kam.), A.Elgindy 7 tšk., E.Mostafa 6 tšk.