repsol honda team

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „repsol honda team“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „repsol honda team“.

Japonijoje – Andrea Dovizioso triumfas

„Moto GP“ lenktynių Japonijos etapą laimėjo Andrea Dovizioso su „Ducati“. 31-erių italas distanciją įveikė per 47 minutes 14,236 sekundės. Jis pranoko Marcą Marquezą („Repsol Honda Team“, +0,249 sekundės) ir Danilo Petrucci („OCTO Pramac Racing“, +10,557 sek.). „Moto2“ lenktynėse triumfavo Alexas Marquezas („EG 0,0 Marc VDS“), „Moto3“ – Romano Fenati („Marinelli Rivacold Snipers“). „Moto GP“ bendrojoje įskaitoje pirmauja M. Marquezas (244 taškai), lenkdamas A. Dovizioso (233 tšk.
2017-10-15

„MotoGP“ lenktynėse – minimali Andrea Dovizioso pergalė

Sekmadienį 25 taškus į savo kraitį įsimetė Andrea Dovizioso. „Ducati Team“ lenktynininkas laimėjo „MotoGP“ etapą Austrijoje, po reto grožio kovos 0,176 sekundės aplenkęs Marcą Marquezą („Repsol Honda Team“). Trečias finišavęs Dani Pedrosa („Repsol Honda Team“) atsiliko daugiau – 2,661 sekundės.
2017-08-13

„MotoGP“ lenktynės Katalonijoje: Andrea Dovizioso pergalė ir Danilo Petrucci avarijos

Sekmadienį Katalonijoje vykusias „MotoGP“ lenktynes laimėjo Andrea Dovizioso („Ducati Team“). Įspūdingomis avarijomis pasižymėjo Danilo Petrucci („OCTO Pramac Racing“). Jis starte susidūrė su Marcu Marquezu („Repsol Honda Team“). Abu motociklininkai išlaikė pusiausvyras ir tęsė lenktynes.