Sekmadienį Katalonijoje vykusias „MotoGP“ lenktynes laimėjo Andrea Dovizioso („Ducati Team“). Įspūdingomis avarijomis pasižymėjo Danilo Petrucci („OCTO Pramac Racing“).

Jis starte susidūrė su Marcu Marquezu („Repsol Honda Team“). Abu motociklininkai išlaikė pusiausvyras ir tęsė lenktynes.

Pirmaisiais nelaimėliais tapo iš tolimesnės kovos pasitraukę Aleixas Espargaro („Aprilia Racing Team Gresini“) ir Jackas Milleris („EG 0,0 Marc VDS“).

Likus dviem ratams, krito ir lenktynių nebegalėjo tęsti D. Petrucci.

Pirmas finišo liniją kirto A. Dovizioso (44 minutės 41,518 sekundės). Antras – M. Marquezas, nuo nugalėtojo atsilikęs 3,544 sekundės. Trečias finišavo pastarojo komandos draugas Dani Pedrosa (+6,774 sekundės).

Sekmadienį vykusias „Moto2“ lenktynes laimėjo Alexas Marquezas („EG 0,0 Marc VDS“), „Moto3“Joanas Miras („Leopard Racing“).