Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „regina kunigėlienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „regina kunigėlienė“.

Kas užsakė sekti K. Brazauskienę?

Iš kur ir kaip žurnalistai sužinojo, kad iš Floridos atskrenda Kristina Brazauskienė, o Vilniaus oro uoste lūkuriuoja jos buvęs sutuoktinis Antanas Butrimas? Kam ir kodėl panūdo sukompromituoti Prezidento našlę ir viešam naršymui į dienos šviesą išvilkti jos buvusio vyro Antano Butrimo pavardę? „Jinai paprašė ‒ aš padariau. Nes esu kvailė, kuria galima manipuliuoti“, ‒ neslėps ašarų tąkart „Abipus sienos“ žurnalistams paskambinusi Rūta.
2011-05-24

Po antrojo etapo kovų aiškėja „BMW golfo taurės“ turnyro lyderiai

Šeštadienį „Sostinių golfo klube“ finišavo antrasis „BMW golfo taurės“ turnyro etapas, kuriame geriausi šalies golfo mėgėjai varžėsi dėl teisės stebėti vieną žymiausių profesionalų golfo turnyrų pasaulyje „BMW International Open“. Pasak BMW atstovės Lietuvoje „Krasta Auto“ marketingo vadovės Aušros Balčiūnaitės, golfo žaidėjai maloniai nustebino savo kovingumu ir pademonstravo išties neblogus rezultatus, kurie buvo nė kiek ne prastesni nei anksčiau vykusiuose trijuose turnyruose.
2007-07-23

II-ojo "Lexus" golfo turnyro nugalėtojai vyks į Škotiją

Sostinių golfo klubo aikštyne vyko II-asis "Lexus" golfo turnyras, kurio nugalėtojai - Regina Kunigelienė ir Darius Krasaitis - atstovaus Lietuvai golfo turnyre "LEXUS European Cup" Škotijoje. 60 II-ojo "Lexus" golfo turnyro dalyvių varžėsi keturiose kategorijose. Vyrų pirmos kategorijos ("handicap" 0-15) absoliučiu nugalėtoju tapo Darius Krasaitis. Antrąją vietą užėmė Rolandas Gaidys, trečiąją - Juri Tiitus iš Estijos.
2007-06-11

Paaiškėjo "Verslo žinių" taurės golfo turnyro nugalėtojai

Šeštadienį Sostinių golfo klubo aikštyne Elektrėnų savivaldybėje vyko "Verslo žinių" taurės golfo turnyras, kuriame dalyvavo 47 vyrai bei 5 moterys.Vyrų pirmojoje kategorijoje (handicap 0-24) absoliučiu nugalėtoju tapo Vidmantas Vasiliauskas, aplenkęs Nerijų Numavičių bei Mindaugą Šertvytį.Antrojoje vyrų kategorijoje (handicap 25-54) pirmoji vieta atiteko Ray Cannonui, antras buvo Alas Krisas, trečias Ringaudas Ručys.