Sostinių golfo klubo aikštyne vyko II-asis "Lexus" golfo turnyras, kurio nugalėtojai - Regina Kunigelienė ir Darius Krasaitis - atstovaus Lietuvai golfo turnyre "LEXUS European Cup" Škotijoje.

60 II-ojo "Lexus" golfo turnyro dalyvių varžėsi keturiose kategorijose. Vyrų pirmos kategorijos ("handicap" 0-15) absoliučiu nugalėtoju tapo Darius Krasaitis.

Antrąją vietą užėmė Rolandas Gaidys, trečiąją - Juri Tiitus iš Estijos.

Antrojoje kategorijoje ("handicap" 16-35) pirmas buvo Seimo vicepirmininkas Vydas Gedvilas, aplenkęs Olegą Martyniuką bei Donatą Puodžiukyną.

Trečiojoje vyrų grupėje ("handicap" 36 ir daugiau) stipriausias buvo estas Ivo Kuldmae. Antrąją vietą užėmė Ringaudas Ručys, trečiąją - Ignas Šerpytis.

Tarp moterų ("handicap" 00-36 ir daugiau) nenugalima buvo Regina Kunigelienė, aplenkusi Violetą Kacilevičienę bei Regitą Šertvytienę.

D. Krasaitis ir R. Kunigelienė Lietuvai atstovaus golfo turnyre "LEXUS European Cup" kuris rugsėjo 23-25 dienomis vyks Škotijoje, Carnoustie golfo laukuose.

Lietuvos golfo žaidėjams sekėsi ir atskirose rungtyse - tolimiausio smūgio varžybose nugalėjo Rimantas Kupstas ir Laimutė Drazdauskienė. Arčiausiai iki duobutės kamuoliuką numušė Antanas Sadauskas bei L. Drazdauskienė.

Septintoje aikštelėje vyko ypatingas konkursas - "hole-in-one". Žaidėjas, pataikęs kamuoliuką vienu smūgiu į duobutę, būtų apdovanotas prabangiu automobiliu "Lexus IS 250", kuris šių metų kovo viduryje Vokietijoje gavo "Dizaino Oskarą". Deja, nė vienam turnyro dalyviui laimėti šio konkurso nepavyko.