raulis garcia

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „raulis garcia“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „raulis garcia“.

Ispanijoje – įspūdinga Bilbao futbolininkų pergalė

Pirmadienį vienintelėse Ispanijos futbolo lygos 33-ojo turo rungtynėse fantastišką pergalę iškovojo „Athletic“. Bilbao futbolininkai svečiuose 1:0 (0:0) įveikė turnyro lentelės kaimynę „Eibar“. Lemiamas įvartis pelnytas 94-ąją rungtynių minutę. Abiems komandoms ilgai nepavyko pasižymėti. 56-ąją minutę šeimininkų padėtis komplikavosi, o svečiai gavo puikų akstiną pergalei. Raudona kortelė parodyta „Eibar“ futbolininkui iš Argentinos Gonzalo Escalantei.
2017-04-25

Bronzą iškovojęs „Atletico“ sezoną baigė pergale

Šeštadienį vėlai vakare sužaistos dar dvejos Ispanijos aukščiausiosios futbolo lygos (La Liga) paskutinio – XXXVIII turo – rungtynės. Dvidešimt aštunta pergale sezoną baigė antrus metus iš eilės bronzą iškovojęs Madrido „Atletico“ (88 tšk.) klubas, savo aikštėje 2:0 (0:0) nugalėjęs į šeštąją poziciją smuktelėjusią Vigo „Celta“ (60 tšk.) ekipą. Po įvartį į svečių vartus įmušė Fernando Torresas (51 min.) ir Antoine'as Griezmannas (54 min.
2016-05-15

Ispanijos futbolo čempionato lyderiai barsto taškus

Sekmadienį sužaistos likusios septynerios Ispanijos futbolo pirmenybių XXIV turo rungtynės. Du taškus prarado trečiąją vietą dvidešimties komandų turnyre užimantis „Villarreal“ (43 tšk.) klubas, mačą namuose su aštuntojoje pozicijoje esančia Santandero „Racing“ (35 tšk.) vienuolike baigęs lygiosiomis 0:0. Trijų taškų neteko ketvirtąją vietą užimantis Madrido „Atletico“, savo aikštėje 1:2 (1:2)turėjęs pripažinti Bilbao „Athletic“ (12 vieta - 29 tšk.) futbolininkų pranašumą.